wypadek glina duża

Wypadek w miejscowości Glina Duża – wideo

36

Dzisiaj około godziny 17:00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Według wstępnych ustaleń kierujący motorowerem marki Simson skręcał w lewo w drogę do miejscowości Glina Duża. Jadący z naprzeciwka kierowca Mazdy najprawdopodobniej próbując  uniknąć zderzenia ze skuterem odbił w prawo i wypadł z drogi. Niestety mimo tego manewru doszło do zderzenia. Kierowca osobówki nie odniósł większych obrażeń, stan motocyklisty nie jest nam znany.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze KPP Pajęczno.

Zobacz także

36 komentarzy

  1. Mobilek 10 kwietnia 2014 at 18:56

    Jak gościa wyrwalo z butow to już po nim.
    Simson ostro zmasakrowany :/

  2. terminator 10 kwietnia 2014 at 21:00

    Jezeli tam jest teren zabudowany to kierowca mazdy nie jechal 50 km/h
    Kazdy kierowca hamuje odruchowo wiec fakt ze tak daleko znalazl sie poza droga moze swiadczyc o szybszej jezdzie
    Ale to nie zmienia jednak faktu ze prawdopodobnie motocyklista wymusil pierszenstwo przejazdu

  3. Marcin 11 kwietnia 2014 at 06:36

    Mobilek – Tak jak go wyrwalo z butow to juz po nim… chyba po smimsonie ktory z racji wieku nie potrzebował duzo stresu albo sie poskladac. dwa gbyby kierowca auta zgubul buty to mozna stwierdzic ze ciezko to wyglada. zgubienie obuwia na motorze to niewielki problem, wiec jezeli nie masz nic wspolnego z tematem to moze sie nie odzywaj.

  4. Obiektwny 11 kwietnia 2014 at 07:45

    Do Mobilek – a jak czarno-biała wrona lecąc zrobiła fikołka nad nim to co to oznacza??

    21 wiek a ludzie w takie banialuki wierzą….

  5. Manish 11 kwietnia 2014 at 10:19

    co sie temu młodemu na pizdziku stało?

  6. Smyk 11 kwietnia 2014 at 12:36

    Znając życie był pewnie na cyku i pewnie ma lekkie otarcia :)

  7. 14 kwietnia 2014 at 13:12

    Chłopak w ciężkim stanie jest teraz w śpiączce i ma marne szanse na przeżycie ;<

  8. bez sumienia 14 kwietnia 2014 at 15:12

    nie trzeba tyle pić!! więcej trzeba było walić pod wioskowymi sklepami

    • anonim 19 kwietnia 2014 at 16:51

      Może jesteś pijakiem, ale nie wszyscy kierowcy motorowerów jezdżą pod wpływem alkoholu. Nie powinieneś wypowiadać się na temat kogoś kogo nie znasz , może sam chlejesz i jezdzisz pod wpływem alkoholu. Gościa nie znam, ale wiem, że był trzezwy więc przemyśl co piszesz.. Bo pierdoły same wychodzą z takich jak Ty .

  9. ja 14 kwietnia 2014 at 17:54

    Koleś miał 1,7 promila z tego co wiem.

  10. 11111111 16 kwietnia 2014 at 11:04

    jak nie wiecie co z nim to się nie wypowiadajcie!!!! Bo was to mało obchodzi! I piszecie same głupoty

  11. 11111111 16 kwietnia 2014 at 11:08

    Chyba ty smyku masz lekkie otarcia jedz sobie do szpitala to będziesz widział co z nim a nie pierdoły piszecie które są nie prawdą!!!

  12. …! 16 kwietnia 2014 at 14:17

    Ludzie dyskusje na temat czyjejś tragedii robicie..? Wy wszyscy powinniście iść pod „wioskowe sklepiki” a jeżeli nawet był pijany to winna leży po obu stronach i nie osądzajcie nikogo nie wiadomo co kogo w życiu spotka i co tam tak naprawdę się wydarzyło!!! jeżeli chłopak walczy o życie to nie wypomina się tego co było tylko lepiej się pomódlcie o to żeby z tego wyszedł.

  13. Manish 16 kwietnia 2014 at 16:09

    NA wsi wypadek! teraz bedzie o czym gadac przez najblizsze 3 miesiace

  14. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 19:23

    Ludzie czy wy siebie słyszycie ? Ten młody człowiek – bo 25 lat walczy o życie a wy rozstrzygacie czy był pijany czy nie, czy to była jego wina czy nie itp. czy to teraz jest najważniejsze ? Jestem kierowcą mam 38 lat i nie pochwalam pijanych na rowerach, motorach, skuterach ale w tej sytuacji współczuję temu młodemu człowiekowi bo młodość rządzi się swoimi prawami i nie zawsze człowiek postępuje rozważnie i często kończy się to właśnie w podobny sposób jak tutaj. Jeśli przeżyje ten młody człowiek to wszystko ,a jest w bardzo ciężkim stanie to nie chciałbym nawet przez chwile być w jego skórze i ponosić konsekwencje tego co się stało tamtego feralnego dnia. Jeśli ktoś nigdy nie popełniał w młodości różnych błędów to chwała mu ale większość z nas popełniała tego typu błędy. Lepiej oddajcie krew na tego młodego człowieka bo bardzo mu jest ona potrzebna a nie piszecie krytyczne uwagi pod jego adresem jeśli macie jakieś sumienie powstrzymajcie się z krytycznymi komentarzami.

  15. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 20:22

    Zastanówcie się zanim coś jeszcze napiszecie na ten temat. Postawcie się w sytuacji rodziny i tego chłopaka i zastanówcie się czy chcielibyście żeby o was lub o waszych bliskich ktoś wypisywał takie rzeczy w tak tragicznym czasie!

  16. bez sumienia 16 kwietnia 2014 at 20:42

    alkoholik to alkoholik . nie ma współczucia

  17. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 20:49

    Mam nadzieję że ktoś z twojego bliskiego otoczenie doświadczy tego samego i zobaczymy jak to wtedy powiesz co o tym myślisz prosto z mostu ! kogo nie boli to powoli !

  18. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 20:52

    i nie zarzekaj się że nikt z twojego otoczenia nie pije i tp bo nieraz można się pomylić i to bardzo w ocenie !

  19. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 20:54

    chciałbym zobaczyć twoją reakcję gdyby to spotkało np twojego kuzyna , brata czy tak byś twardo wypowiadał swoją krytykę

  20. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 20:58

    a tak ap ropo żeby kogoś wyzywać na forum od alkoholika to trzeba tego kogoś znać i najlepiej powiedzieć mu to prosto w oczy a nie anonimowo na forum

  21. bez sumienia 16 kwietnia 2014 at 21:01

    …. wiesz w dupie mam twoje wypowiedzi jarcyk naprawde ….. jak ktos pije i jezdzi pod wpływem ty jest alkoholik a w mojej rodzinie nigdy sie tak nie zdarzyło …. bo jak ktos wypije to nawet rowerem nie jeżdzi a co dopiero skuterem …!!!!wiec mniej do garbatego pretensje że tak sie stało to jest wychowanie obojga rodziców

    • do ciężko myślących 17 kwietnia 2014 at 09:25

      Skąd wiesz, że to alkoholik? W życiu jest tak że ci którzy najbardziej czepiają się innych robią to po to żeby uwagę odwrócić od siebie, albo uważają że co by nie zrobili, robią dobrze. ” …a w mojej rodzinie NIGDY się tak nie zdarzyło…”. Święta Rodzina była tylko jedna. Uważaj żeby ci się te słowa za szybko w życiu nie przypomniały. Popatrz na zdjęcia, taki jesteś mądry a nie zauważyłeś z jaką prędkością mógł jechać samochód? To było ok 100km/godz. a może więcej, popatrz jaka tam jest droga, jakie jest ograniczenie prędkości. A może to kierowca samochodu go zahaczył. Jego wina jest dla wszystkich jasna. Trzeba się jeszcze zastanowić jaką odpowiedzialność ponosi za to też kierowca samochodu-ale tu ludzie są jakoś dziwnie bardzo stronniczy. Czyżby to ta twoja super rodzina nie jeżdżąca pod wpływem…ale za to bardzo szybko…

  22. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 21:27

    poza tym nasze społeczeństwo jest mądre ale wtedy gdy jest anonimowe. ludzie widzą u wszystkich wady i popełniane błędy , wyrażają opinie w sprawach o których nie mają pojęcia ale u siebie nie widzą nigdy żadnych wad i popełnianych błędów. W stosunku do siebie oraz do bliskich nie wyrażają żadnych krytyk a już na pewno nie w taki sposób jak w stosunku do osób o których nic nie wiedzą bo to jest łatwe szykanować innych i zamiast współczuć to potrafią tylko drwić z czyjejś tragedii. Oto cała prawda o naszym społeczeństwie. Nie popieram ludzi siadających nawet na rower po piwie ale cóż w tej chwili nie jest to istotne bo chłopak walczy o życie i jeśli wygra i tak zapłaci za swoje błędy ogromną cenę jaką jest zdrowie a to jest bardzo wysoka cena !!!

  23. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 21:31

    niemów hop póki nie przeskoczysz kolego bo chyba mało przeżyłeś i mało wiesz ożyciu. czasami rzeczy nie do pomyślenia stają się rzeczywistością więc nie bądź taki chojrak bo możesz się kiedyś przejechać. Pamiętaj nie mów nigdy bo to różnie z tym bywa !

  24. jarcyk 16 kwietnia 2014 at 21:34

    i tak ap ropo to troszkę kultury buraku bo ja nie piszę żadnych wulgaryzmów a ty do mnie – w dupie ?

  25. Adi 16 kwietnia 2014 at 21:41

    Jarcyk wyluzuj!!! Idz stad!

  26. motocyklista 17 kwietnia 2014 at 10:41

    ja go znam i bardzo jest w cięszkim stanie noga w dwóch miejscach złamana.
    nie wiadomo czy przeżyję.

  27. 11111111 17 kwietnia 2014 at 11:28

    To jest mój brat i ja sobie nie życzę żebyście tak o nim pisali bo to co mu się przydarzyło to w każdej chwili każdemu z was może się to przydarzyć. A ty tam siedź cicho Bez sumienia!!! się odezwał człowiek bez rozumu jak byś był taki to byś oddał krew o nie siedzieć na forum i piszesz durne historie wyssane z palca!!! Jeżeli macie chodź trochę sumienia i serca to nie piszcie takich rzeczy które są pierdołami. Tylko mogli byście się pomodlić o zdrowie a jak nie macie co robić to się interesujcie swoim życiem a nie czyimś!!!! a jak nie to się do pracy weźcie!!!

  28. Adrian Usarek 17 kwietnia 2014 at 13:16

    nikt nie pomyślał, a może pasowało by chłopaka odwiedzić w szpitalu na pewno będzie rodzinie miło i jemu, że ludzie myślą o nim bo tak jest. Gorąco pozdrowienia dla niego i niech szybko wraca do zdrowia.

  29. Grzegorz 17 kwietnia 2014 at 15:34

    Oczywiście że nie ma sensu gadać o czymś o czym do końca nie wiemy. Trzeba się pomodlić żeby z tego wyszedł. jeżeli był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających to bardzo żle i nie powinien w takim stanie na ten pojazd wsiąść, może będzie to dla niego jakaś nauczka i wyciągnie z tego wnioski, a jeżeli był faktycznie „pod wpływem” to i tak poniesie odpowiedzialność karną za jazdę pod wpływem a nie wiadomo czy nie za spowodowanie wypadku. Ja życzę mu jak najlepiej

  30. Ja 18 kwietnia 2014 at 20:53

    Bez sumienia;alkocholik to ty miałeś mieć na imie tylko ksiądz się nie zgodził

  31. Ja 18 kwietnia 2014 at 22:35

    1,7 promila to ty pewnie miałeś jak to wpisałeś,łaś.

  32. Smyk 19 kwietnia 2014 at 10:12

    Ja. Nie denerwuj się tak. Z pewnego źródła wiem że miał 2,3promila. Taki jest fakt.

  33. Ja 20 kwietnia 2014 at 08:35

    najlepiej gadać o tym co jest nie przytomny,a gdzie kierowca mazdy

  34. Smyk 21 kwietnia 2014 at 05:08

    Gdzie kierowca mazdy?? w domu chyba. Był trzeźwy.
    „najlepiej gadać o tym co jest nie przytomny”- a gdyby był przytomny to co by to zmieniło?? odkręcił by wszystko??