Za nami pierwszy z dwóch dni świetnej zabawy w Działoszynie. Imprezie towarzyszyła znakomita pogoda i olbrzymia frekwencja.
Świętowanie w Działoszynie rozpoczął burmistrz Rafał Drab, zapraszając wszystkich gości do wspólnej zabawy. Na scenie mogliśmy zobaczyć finalistów XVI Regionalnego Festiwalu Wokalnego „Warta Song” oraz występy artystyczne przygotowane przez grupy i sekcje MGDK w Działoszynie. Dużą dawkę mocnego grania zaserwował lokalny zespół SULFURIC.
Podobnie jak przed rokiem świetny koncert dał Krzysztof „Grabaż” Grabowski tym razem wystąpił z reaktywowanym i nieco zmienionym składem Pidżamy Porno. Gwiazdą wieczoru był zespół IRA na czele z Arturem Gadowskim. Sobotnią noc zakończył spektakularny pokaz fajerwerków oraz dyskoteka z DJ Świrem.
Niedzielne świętowanie w Działoszynie rozpoczęła Małgorzata Szyjka z pokazem Zumby Fitnes. Na scenie wystąpili kolejno Skladowie, OSTR, Wilki oraz Milano. Wieczór zakończył DJ Kurek.
Zapraszamy na fotorelację autorstwa Marka Patyka.





























































Proszę zróbcie coś z tym jedzeniem na takich imprezach. Ceny i jakość wogóle nie idą w parze. Rozumiem ,że to musi byc większa cena ale chociaż niech to bedzie zjadliwe.
Koncerty super, jedzenie do dupy, piwo w parku proponuję niech za rok leją do szklanek 250 ml, a za dwa lata do setek, ciągle przy cenie 7 zł. Impreza ciągle dobra, ale z roku na rok coraz słabiej z gastro.
A piwo Tomasz ceny jak z kosmosu przegięcie calkowite 🤨
Beeeeeee meeeee
A posłanka dzialoszynianka wielce zasłużona była?
Beeeeeee
Beeeeeeee
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee
kraaaaaaa kraaaaaaaaaaaa
Do ktorej jest impreza w niedzielę