R e k l a m a

Odpowiedz do: koalicja w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego koalicja w powiecie Odpowiedz do: koalicja w powiecie

Niedoinformowany
Gość

Słuchaj Męczybuła – ja Sikory nie lubię to ci coś tu dodam. Sikora to taki człowiek co ma w naturze ciągłą krytykę do konkurentów. Jak były wybory 4 lata temu w Rząśni rozeszła się informacja, że Wójt załatwił solary dla mieszkańców. Sikora tuż przed wyborami podobno mówił to jest kiełbasa wyborcza Stolarczyka i znajomym nie kazał się zapisywać a sam zapisał się pierwszy. Bierze co może dla siebie a biednym wieśniakom czy też osobom mieszkającym na wsi wciska kity. Ci co go posłuchali solarów nie mają.Teraz przed wyborami napisał w Kulisach Powiatu artykuł na całą stronę jaki to Stolarczyk zmęczony. Doradzał mu aby poszedł na urlop. A niech on sobie idzie a nie zatruwa życie radnym ze starostwa. Nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie podobno kupił on sobie ładny traktorek ( z dotacją unijną czy też z kredytem umarzanym w dużej części ) w okresie kiedy był kierownikiem ARIMR-u w Pajęcznie. Dziwny zbieg okoliczności czy co ? Może ktoś z Białej wie na ten temat i pomoże rozwiać wątpliwości. Szkoda mi Lewery bo prawdopodobnie przez takiego doszło do zmian w starostwie.Jak się koalicja o nim dowie więcej to może mu dają kopa i niech sobie walczy w opozycji 🙂