R e k l a m a

Odpowiedz do: Dobry węgiel gdzie kupić???

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry węgiel gdzie kupić??? Odpowiedz do: Dobry węgiel gdzie kupić???

Antoni
Gość

napisz w jakiej miejscowosci jest ta firma,nad która ciagle pada. To,ze sa oszusci na tym swiecie to wiadomo nie od dzis ale nie mozna pisac tak o wszystkich. Przejechałes sie na jednej firmie,spróbuj w innej miejscowosci. W powiecie jest sporo składów wegla. Ja chyba juz od 12 lat kupuje w Brzeznicy, mimo tego,ze mieszkam w Pajecznie. i jestem bardzo zadowolony!

Pamietajcie wspierajcie lokalnych przedsiebiorców! Kupujcie w polskich firmach(nie w marketach z obcym kapiatałem) Jak bedziecie jezdzic po castoramach,praktikerach,realach,biedronkach i innych tescach to w Panstwie bedzie jeszcze gorzej!!! Zobaczycie,ze za kilka lat zamkna wszystkie lokalne małe sklepiki,hurtownie to wtedy wybinduja ceny,ze nawet Polaka nie bedzie stac na margaryne! Aha i pamietajcie,zeby wegla nie kupowac w składywegla.pl, ciagna wegiel z rosji i oszukuja na wadze.Na youtube.pl jest kilka reportazy o oszustwach tej firmy!. Pozdrawiam