R e k l a m a

Odpowiedz do: Cementownia WARTA – Co z tego ma przeciętny Pajęczanin? Za co zapłaci taniej?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Cementownia WARTA – Co z tego ma przeciętny Pajęczanin? Za co zapłaci taniej? Odpowiedz do: Cementownia WARTA – Co z tego ma przeciętny Pajęczanin? Za co zapłaci taniej?

#27081
marica
Gość

w pierwszej kolejności do Jażąbka co ty chłopie piszesz o jakimś niemieckim ścierwie paliwo altenatywne jest tylko i wyłącznie polskie przez ciebie wyprodukowane, zobacz jaki ekologiczny przez nikogo niekontrolowany “dymek” wypuszczają inne firmy, antyrakowy i przeciw chorobie płuc,

a teraz do nie-mogę to tobie brakuje obiektywizmu skoro podważasz, że ten zakład tworzy kilka tysięcy miejsc pracy :
“chcesz porównywać prywatne firmy i przetwórnie do takiego kolosa jak cementownia?”
a czym pracujący w tym zakładzie ludzie i ich rodziny różnią się od pracowników firm prywatnych tym drugim mniej do szczęścia potrzeba?
od czego są spalarnie? gdybyś wykazał choć minimum dobrej woli to uzyskałbyś informację z niezależnych źródeł, że żadna spalarnia nie uzyska takich temperatur jak piec cementowy i że każda z cementowni korzysta z paliw alternatywnych, ile razy wyrzuciłeś śmieci do pieca CO, można to robić w cywilizowany sposób
boli, że pracownikom można zapewnić godziwe warunki pracy ilu ludzi nie-mogę sam zatrudniasz i ilu rodzinom zapewniasz godziwy byt, jest niemiecka ok no to powiedz ilu niemców w niej znalazło zatrudnienie a ilu polaków?