R e k l a m a

Odpowiedz do: Cementownia WARTA – Co z tego ma przeciętny Pajęczanin? Za co zapłaci taniej?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Cementownia WARTA – Co z tego ma przeciętny Pajęczanin? Za co zapłaci taniej? Odpowiedz do: Cementownia WARTA – Co z tego ma przeciętny Pajęczanin? Za co zapłaci taniej?

jażombek
Gość

Wiem bo kolega jeździ na tirach i widział co się tam wyrabia (znaczy nie do końca bo kierowca musi zostawić kluczyki na budce żeby nie było świadków co się tam wyrabia). Jeśli sądzisz, że niemieckie np. leki to paliwo alternatywne to gratulacje.
Skąd biały pył po jednej nocy na masce mojego samochdu. To gó..o wyżarło mi lakier w aucie to co robi z naszymi płucami?
W powiecie pajęczańskim następuje gwałtowny wzrost zachorowań na choroby płuc, przeczytać można o tym w jednej z lokalnych gazet: http://ipp-pajeczno.pl/index.php/pajeczno/czy-powiat-zzera-rak/

No ale ważniejsze jest zapewnienie „godziwego bytu” (notabene zarobki w Cementowni są wyśmiewane przez pracowników np. Kopalni w Bełchatowie). Także marica liż d..e zarządowi cementowni i módl się o zdrowie dla siebie i rodziny bo cementownia na pewno tego nie zrobi.