R e k l a m a

Odpowiedz do: Sala na wesele – Luxton

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala na wesele – Luxton Odpowiedz do: Sala na wesele – Luxton

mirelle
Gość

byłam tam dwa razy na weselu.. i szczerze? Mam nadzieję, że 3 nie będzie. Fakt, sala bardzo ładna. Zadbana, czysta, zrobiona z pomysłem i nawet nie tak drogo. Ogólnie wrażenia wizualne na bardzo dobrym poziomie. Natomiast jedzenie pozostawia wiele do życzenia.. Nie wiem, czy tylko ja (ale z tego co słyszałam to nie tylko ja…) mam wrażenie, że jedzenie jest po prostu jałowe? Śladowe ilości przypraw, tak, jakby gotowano na zamówienie szpitala dla osób będących na diecie. Wiem, że jedni wolą mniej soli, inni więcej – nie dogodzi się wszystkim. Ale to jedzenie smaku nie miało. Nie jestem zadowolona z kuchni i opinia pozostałych gości była podobna. Przy organizacji swojego wesela chętnie zdecydowałabym się na tą salę, jednak walory smakowe wzięły górę 🙁 chyba, że coś się teraz zmieniło (dodam, że na ostatnim weselu byłam tam ponad pół roku temu) to chętnie zmienię zdanie, bo lokal, obsługa itd na wysokim poziomie!! Tylko ten smak..