R e k l a m a

Odpowiedz do: likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie. Odpowiedz do: likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

michu
Gość

Odnoszę wrażenie uważa Pani, że dziś uczy się Pani za darmo i leczy się również za darmo? Wie Pani ile Pani oddaje państwu pieniędzy na tak zwane dobre państwowe usługi ? Ponad połowę zarobionych pieniędzy. Składka zdrowotna średnio wynosi coś ponad 600 zł. Wie Pani że za tą sumę mogłaby się Pani ubezpieczyć prywatnie z większą ilością usług niż to proponuje państwo. I to wszystko w tej cenie i nie martwiłaby się Pani czy dożyje do zabiegu. Moja mama zachorowała na martwice jelit, całkiem niedawno, gdyby nie kasa w łapę była by już w piachu, czyli płaci drugi raz za coś co jej państwo ma gwarantować, badania z zabiegiem, nie pamiętam nazwy, ale to to nieprzyjemne z kamerką i laserem umówione ma za 1,5 roku bo takie są kolejki w państwowych szpitalach. Niech mi Pani powie uczciwie czemu się tak dzieje? czemu w Szwajcarii się da gdzie jest prywatnie, a w Polsce nie ?
Pani znajoma najwidoczniej się nie ubezpieczyła, albo jest to historia wyssana z palca. Norwegię na to stać, Szwecja za 10 lat według badań stanie się krajem III świata.
Co z tego że otworze klinikę jak państwo dziś tworzy nieuczciwą konkurencję, gdyż pod przymusem każe mi na nie płacić. Jakby było tak dobrze to nie było by przymusu. Takie myślenie jakie Pani prezentuje w swoich postach wypchnęły 3 mln ludzi za granice. Przykre, ale niestety prawdziwe. Życzę rozsądku oraz rzetelnych i praktycznych informacji nie tych z telewizorni.