R e k l a m a

Odpowiedz do: likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie. Odpowiedz do: likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

też mieszkanka
Gość

No Panie Michu nareszcie doszliśmy do tego samego, być może mam za ciężkie pióro i nie zrozumiał Pan moich intencji. Tak nie ma nic za darmo, czy to państwowo czy prywatnie. Ale dla mnie w tej całej ekonomii liczy się przede wszystkim Człowiek! Jeśli chodzi o lecznictwo kolejki doprowadzają wszystkich do szewskiej pasji to prawda i z tym powinniśmy walczyć. Ja korzystam z państwowej służby zdrowia i naprawdę nie narzekam. Ale nie muszę mieć operacji dzięki Bogu. Co nie znaczy, że nie widzę co się dzieje. Wszędzie, gdzie państwowo są kolejki, mam znajomych w różnych krajach i tam jest tak samo. Ze znajomą ze Stanów żadna ściema – pięć poważnych operacji i po majątku. Jakie musiałoby być ubezpieczenie żeby na to starczyło? Ile kosztują operacje? Leczenie, badania to jest pestka w porównaniu do kosztownych operacji, które wszędzie są drogie. 3 mln Polaków pojechało za pracą, której u nas nie ma, a nie przez moje myślenie. I powtórzę jeszcze raz są takie dzidziny, które nie przynoszą naterialnych zysków – ale powinien się w nich liczyć przede wszystkim Człowiek. A niestety o nim się coraz częściej zapomina. Skandynawię przytoczyłam z przekory, to nie są moje wzorce. A jak obejrzałam na youtubie “Postęp po szwedzku”, to włos mi na głowie stanął dęba. Proponuje obejrzeć jeśli Pan nie oglądał. Miło się z Panem konwersowało, mimo Pańskiej złośliwości. Pozdrawiam