R e k l a m a

Odpowiedz do: idealny burmistrz dla naszego miasta

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego idealny burmistrz dla naszego miasta Odpowiedz do: idealny burmistrz dla naszego miasta

Gumiś
Gość

Przecież jaśnie nam panujący miał sprowadzić wielkich przedsiębiorców… Już zapomnieliście jak przylatywali helikopterem na tajne rozmowy z burmistrzem?? Ileż to wywoływało ahów i ohów. A tak prawdę mówiąc to jaki zdrowo myślący przedsiębiorca wybierze Pajęczno na lokalizacje swojej działalności?? Jakie zachęty dla takich ludzi wysuwa ratusz? Pożalsięboże drogi? Przecież nieraz lepiej jechać polnymi niż tymi głównymi prowadzącymi do Pajęczna. Podatki? Kleszczów, Rząśnia i pewnie niedługo Sulmierzyce posiadają lub w niedługiej przyszłości będą posiadać strefy przemysłowe wraz ulgami podatkowymi. Korzystne położenie dla przemysłu? Chyba tylko dla wysypiska śmieci bądź spalarni. To miasto nie dość że nie przyciąga przemysłu to jeszcze odpycha ludzi bo tak na prawdę po co tu mieszkać? Już lepiej wybrać jakąś sąsiednią gminę gdzie jest i chodnik i ścieżka rowerowa i kanalizacja i place zabaw i szkoły i parki i boiska sportowe i siłownie otoczenie przyjemniejsze i nawet gmina kolektory słoneczne ci założy żebyś mniejsze koszty egzystencji ponosił. Czego chcieć więcej? Nie ma się co oszukiwać Pajęczno powoli będzie podupadać i tylko jakiś „cudotwórca” może ten los odmienić. Nie mówię tu o zakładzie pracy typu limar który będzie istniał kilka lat i zostanie zlikwidowany, tylko o włodarzu z pomysłem, zapałem i konsekwencją w działaniu. Takie jest moje (pewnie utopijne) życzenie…