R e k l a m a

Odpowiedz do: Chińczyk

mieciu
Gość

Anton naucz się czytać ze zrozumieniem, przeczytaj 10 postów a nie przeczytałeś mój i krytyka, chodziło mi o to jak traktują polskie firmy ludzi , a nie stawałem w niczyjej obronie, zapamiętaj ze medal ma 2 strony i wedle twego rozumowania to za granicami polski nie powinni zatrudniać Polaków bo wtedy np funt czy euro nie jest w ich kraju tylko jedzie do Polski a wielu moich znajomych ma już własne firmy za granicami kraju, co do szanowania pracownika ja nic tu nie napisze niech się wypowiedzą pracownicy np. ełpol, viktus, anita, i pozostałych przetwórni, lub wejdź na stronę http://www.gowork.pl/opinie co do chińczyka to mi nie zależy gdzie będziecie kupować itd tylko podczas rozmowy z kilkoma osobami zasięgałem wiedzy na temat, wiedząc co piszą ludzie na forum i wiem kto to piesze, bo jeszcze nic nie było wiadomo, ze będzie chińczyk a temat już był negatywnie napisany, więc logicznie ze został napisany przez konkurencie, już nic w temacie nie napiszę bo szkoda słów i nerwów jak otworzą idźcie, sprawdźcie, porównajcie a potem piszcie Pozdrawiam