R e k l a m a

Odpowiedz do: Chińczyk

mieciu
Gość

Gosiu zgodzę sie z tobą bo o to mi cały czas chodzi no ale to przecież ja jestem „miecią ” i obracam kota ogonem no i pracuje u chińczyka i jestem z wietnamu hahaha tak jak sądzi Anton a skoro jest tak obeznany ze idzie pisać pod różnymi nickami, znaczy już musiał próbować tego sposobu, poza tym nie chodziłem do gimnazjum, może dlatego nie wiedziałem do tej pory ze to państwo daje na to wszystko pieniądze, bo cały czas myślałem ze to z naszych podatków czyli ok 55milionów Polaków i nawet gdyby było u nas 1milion chińczyków i każdy zatrudniał po 2 osoby to i tak podatki od tych 2milionów Polaków idą do skarbu państwa, czyli i tak na +, ja to odbieram tak panie Anton albo jest pan rasistą albo miał pan stoisko w domu towarowym i kropka, dla mnie to i z zambi mogą sobie kiosk z kadzidełkami otworzyć jeśli zatrudnią kogoś z Pajęczna już wystarczy w w naszym pięknym mieście „urząd pracy” to tylko nazwa i jeśli sobie sam pracy nie załatwisz to co umrzeć z głodu bo jestem Polakiem, kolego takie czasy dawno minęły