R e k l a m a

Odpowiedz do: Ogólnopoloskie targi końskie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ogólnopoloskie targi końskie Odpowiedz do: Ogólnopoloskie targi końskie

anna
Gość

Proszę o informacje w jaki sposób został ukarany „właściciel – potwór” umierającego konia, którego przywiózł na sprzedaż na targi w dniu 9 maja 2015 r. Byłam świadkiem zajścia i „interwencji” pani weterynarz i policji.
Konik roczny czarny bardzo wychudzony z opuszczoną głową, wyciągniętym wiszącym językiem, z dziurą w klatce piersiowej i wystającą z niej kością po którym chodziły roje robaków- wszy itp. Właściciel kiedy pytałam o cenę chciał za niego 2.000 zł i jeszcze radośnie uderzył go batem. Konik ledwo stał na nogach. Zawołano p.weterynarz która przyszła w asyście policji. Nawet nie chciała podejść do biednego konia tylko z odległości ok.8 metrów oceniała, że jest zabiedzony. Gdyby podeszła bliżej z pewnością zmieniłaby zdanie. Podczas interwencji „właściciel” ciągle zmieniał zdanie, że to nie jego koń, że dopiero go kupił, że to kolegi itp. nie chciał nawet podać swojego nazwiska . Kiedy zaczął się szum to szybko schował konia i nie kazał nawet fotografowi zrobić zdjęcia.
Jestem zawiedziona bardziej ceni się katów niż biedne zwierzęta.