R e k l a m a

Odpowiedz do: Życie …ach życie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Życie …ach życie Odpowiedz do: Życie …ach życie

Gaja
Gość

Chwilę mnie nie było z Wami i czytam o odważnych wyznaniach oraz przyznawaniu mega – ilości punktów… można się zainspirować 😉

@al… myślę, że materiał zawarty w filmiku, chociaż pewności nie mam, to fragment tzw. “prekan”, stąd pewnie elementarna nauka. Prawdę powiedziawszy to zastanawiam się czy czasami nie przydałoby się przypomnienie 😉

„Jeżeli na forum są tacy doświadczeni ludzie to po co takie proste filmowe przekazy.”

Pewnie dlatego, że życie oprócz ekscytujących momentów składa się również z codziennych rytuałów, jak np.: ścielenie łóżka i dlatego, że przekaz jest mega pozytywny i niesie ładunek humoru, więc sam rozumiesz, że nie mogłam się nie podzielić z Wami. 🙂

@jaKa,
Twoja wypowiedź dotycząca małżeństwa jest mi bliska, ba nawet mój staż małżeński nie tak wiele różni się od Twojego (dlatego chyba możemy uzurpować sobie prawo do wypowiadania się, ba może i nawet udzielania rad 😉 ).

„A dla Was jaki staż to dużo, i czy też tak uważacie że pozytywne nastawienie daje pozytywne rezultaty”

Uważam, że pozytywne nastawienie i poczucie humoru „przegania” wiele „wiszących w powietrzu” sprzeczek. Każda rocznica jest piękna, z tym, że im „dalej” tym więcej wspólnych doświadczeń i „sprawdzianów” w różnych sytuacjach. A propos „starania się”, pewnego razu usłyszałam poniższą sentencję i zapadła mi w pamięć:

„Małżeństwo to umowa nie na wieczność, małżeństwo to umowa na jeden dzień, odnawiana codziennie.”

„Dzisiaj udało mi się zakończyć ważny dla mnie projekt” – tą informacją wniosłaś dużo pozytywnej energii na forum, bardzo cieszę się razem z Tobą 🙂 🙂 🙂 BRAWO TY! 🙂 To teraz zasłużony odpoczynek i świętowanie a może nagroda?