R e k l a m a

Odpowiedz do: Życie …ach życie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Życie …ach życie Odpowiedz do: Życie …ach życie

Kalina
Gość

@XyZ
Nie.:)))Tylko wiedziałam, dzięki wnikliwej obserwacji, czym jest małżeństwo i nie zakładałam, a jedynie miałam nadzieję, że będzie ono szczęśliwe( cokolwiek to szczęście małżeńskie znaczy, bo każdy je może sobie wymarzyć inaczej). Miałam okazję poczytać trochę Twoich wpisów i nie wyłania się z nich obraz człowieka spełnionego. Ciężko pracujesz , żebyście mogli godnie żyć, ale to chyba nie jest szczyt Twoich marzeń? Czujesz jakiś niedosyt, prawda? To o tym piszę.
@ al- alkoholik
Nieoczekiwanie znalazłam w Tobie sojusznika, bo widzę że rozumiesz o czym piszę. Ja się powiedzenia sakramentalnego “TAK”- obawiałam, wiedząc, jakie konsekwencje niesie ze sobą złożenie tego jednego podpisu. Może rzeczywiście nie byłam szaleńczo zakochana, a tylko tak sobie wymyśliłam? Może, zamiast zająć się przygotowaniami do wesela, za dużo myślałam?I myślę do tej pory? Może dlatego nie potrafię zrozumieć tego przedweselnego szaleństwa i szczęścia? Prawdopodobnie moje myśli pomyliły wtedy kierunki.;)))))))))))