R e k l a m a

Odpowiedz do: LUDZIE OBUDŹCIE SIE NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego LUDZIE OBUDŹCIE SIE NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO Odpowiedz do: LUDZIE OBUDŹCIE SIE NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

Główny Księgowy
Gość

Mizerna kreaturo ukrywająca się bod ksywą Wyborca. Mieszkasz w Pajęcznie? To przypomnę ci, że do 2000 roku wszystkie ekstrementy z całego Pajęczna płynęły rowem w=kierunku zachodnim i śmierdziało na 10 kilometrów. Przez wcześniejsze 30 lat w Pajęcznie tematem zastępczym była budowa oczyszczalni ścieków, której nawet nie zaczęto. To Górecki zainicjował budowę oczyszczalni która idealnie oczyszcza ścieki i funkcjonuje do dziś. To Górecki zainicjował budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej i budowę nowych nawierzchni ulic i chodników na osiedlu Źródelna. Na ulicy 700 lecia w Pajęcznie, tuż za zakładem przetwórczym po dziś dzień istnieje wyeksploatowana żwirownia, którą poprzednicy dzierżawili za pokaźne na owe czasy peniądze, ładowali tam śmieci i wszelkie odpady komunalne i przemysłowe bez żadnego zabezpieczenia. Do pikanterii należy jeszcze dodać, że to wysypisko, które nie zostało do dziś zrekultywowane, leży nad ogromnym zbiornikiem wód podziemnych szczególnej ochrony, który ciągnie się aż pod Częstochowę. To ja, Bogdan Górecki, zamknąłem to wysypisko będące ogromną bombą ekologiczną, które twojego idola nie zainteresowało prze lat 16. Uporządkowałem zagospodarowanie odpadów komunalnych wprowadzając firmę Lobbe i otwierając w Pajęcznie filię. Wyeliminowałem projekt budowy kolektora tłocznego długości 7,5 kilometra z oczyszczalni ścieków do rzeki Warty w Niwiskach dolnych, który kosztował by ponad 7 milionów złotych i na samą energię pożerał by około 2,5 miliona złotych rocznie. Przez minione 18 lat na moim pomyśle i mojej determinacji Pajęczno zaoszczędziło już ponad 50 milionów złotych. W mojej kadencji zastępcy Burmistrza Pajęczna wybudowaliśmy ponad 14000 metrów kwadratowych nowych nawierzchni chodników, około 96000 metrów kw. nowych nawierzchni dróg i ulic, 17000 metrów bieżących wodociągów, 11000 metrów kanalizacji burzowej i 13000 metrów kanalizacji sanitarnej. Dokonaliśmy rekultywacji jeziorka dylowiańskiego, które twój idol ponownie zatruł i powinien za to odpowiedzieć karnie
Górecki kłamliwa kreaturo nie zaprzedawał żadnych pajęczańskich nieruchomości, bo nie miał takich uprawnień. Mój zarząd spłacił milion złotych pożyczki na budowę hali sportowej w Pajęcznie i ponad 600 tysięcy złotych za dokończenie budowy “Domu Nauczyciela” w Pajęcznie pod wydziały Starostwa Powiatowego.
Twój idol za lat 16 nie może się takimi osiągnięciami poszczycić, bo nawet budowę tych bloków za Szkołą Podstawową w Pajęcznie zainicjowaliśmy z Panem Burmistrzem Banaszkiewiczem. Chłop ze wsi, w przeciwieństwie do ciebie ty mizerna kreaturo to ma wyższe wykształcenie i kilkanaście umiejętności. Ty natomiast jesteś ohydnym i parszywym kłamcą. Zapytaj twojego idola jaki przekręt zrobił na budynku Gimnazjum, że musiał dotacje zwracać. Zapytaj na co wydane zostały 4,3 miliona złotych na rozbudowie Szkoły Podstawowej w Pajecznie? Na co wydano ponadnormatywnie prawie 2,5 miliona zł na tym “kartoflisku pajęczańskim? Ile Gmina Pajęczno zyskała na oddaniu w prywatne ręce gruntu i obiektów po SKR? A ile zyskała na oddaniu 4 hektarów gruntu pod Dylowem Rządowym a ile zyskała na oddaniu 7 hektarów gruntów przed oczyszczalnią ścieków. Może ci “gebelsiku” i mizerna kreaturo twój idol wyjaśni za iloe wyprzedał cały majątek gminy łącznie z dworcem PKS? Ile zyskała Gmina Pajęczno a ile twój idol na oddaniu firmie Krupa 1 hektara gruntu we wieczyste użytkowanie? Konie to wiedzą bo dostały wyremontowaną stajnię teściowa mieszkanko a mamusia willę.
Bogdan Górecki