R e k l a m a

100 AFER PiS

• This topic is empty.
Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #127703 Reply
    Pawełek dyndzelek wędzonka
    Gość

http://100aferpis.pl/
    Zachęcam Państwa do obejrzenia tej strony internetowej, uświadamia umysł !!!
    100aferpis.pl

#127704 Reply
    Euzebia Bąk
    Gość

Byłam za PIS, ale po przeczytaniu afer z tej strony zagłosuję w wyborach na inną opcję polityczną, może zagłosuję na SLD. Pamiętam za SLD to całkiem dobrze nam było emerytom, kolejki do lekarza były krótsze i leki były o wiele tańsze, bo co z tego że mam tą trzynastkę od pisu jak za leki w aptece płacę miesięcznie 800 złotych, a za SLD za leki płaciłam 50 złotych miesięcznie za leki w aptece. jest różnica.

#127705 Reply
    Basiaaa
    Gość

Pani Euzebio ma Pani rację. Ja też płacę więcej za leki w aptece, a jak nie miałam trzynastki to płaciłam mniej. Strona internetowa co Pan wyżej przesłał bardzo dobra otwiera oczy. Chyba też zagłosuję na SLD lub PO.

#127712 Reply
    Pablo Morales
    Gość

Ciekawe ile płacą naganiaczom POlitycznym teraz będziemy czytać że KOalicja 13 grudnia jest cudowna i wspaniała🤣

#127718 Reply
    Marek
    Gość

PiS to afery do potęgi. Czemu oni jeszcze nie siedzą?

#127720 Reply
    Bonio
    Gość

Gorączkowa aktywność Jarosława Kaczyńskiego i jego partyjnej kamaryli nie może nam przesłonić faktu, że czas PiS w polskiej polityce dobiega końca. I Kaczyński nie jest w stanie tego zmienić.

#127736 Reply
    Wyborca
    Gość

Jak nie pozbędziemy się ze sceny polityczne PiSu i KO to nic się nie zmieni. Jedni drugich przebijają. Niedługo żywność zdrożeje, później prąd i na leki nie będzie was już stać. Głosujcie na młodych ludzi. Tylko oni mogą to jeszcze naprawić.

#127737 Reply
    KOalicja 13 grudnia
    Gość
    #127745 Reply
    Benek
    Gość

A czy afery pisu pajeczanskiego też są policzone?

#127755 Reply
    Edyta
    Gość

Jakie 100 afer pis, afer są tysiące. To złodzieje.

#127770 Reply
    Stop Aferzystom
    Gość

Użytkowniku „Benek” czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym co mówisz czyli o aferach lokalnego PiS-u? Jesteśmy zainteresowani tematem o jakie afery chodzi i czy wogóle są jakieś naprawdę?

#127807 Reply
    Stop Aferzystom
    Gość

Użytkowniku o nazwie „Benek” jest pan tam jeszcze? Bo pan nie odpowiada?

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: 100 AFER PiS
Twoje informacje