R e k l a m a

100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 364)
 • Autor
  Wpisy
 • #82529 Reply
  Karolina
  Gość

  My emeryci pytamy dlaczego zrezygnowano z Domu Seniora w budynku po przedszkolu nr 1, na ulicy Sienkiewicza… to było super miejsce i pomysł poprzedniego burmistrza…Czy dlatego koncepcja padła…?

  #82530 Reply
  bart
  Gość

  wnuczki bawić i rozpieszczać a nie pierdołami się zajmować

  #82532 Reply
  Zofia
  Gość

  Myślę że burmistrz Mielczarek otrzymał w spadku wielka pusta dziurę budżetową która trzeba załatać i stąd te niewygodne dla niektórych decyzje…. byliście na spotkaniach sołeckich???? Seniorzy doskonale radzili sobie do tej pory i myślę że poczekają jeszcze troszkę. Karolina z całym szacunkiem ale Ty akurat nie jesteś….

  #82533 Reply
  Max
  Gość

  Jakby nie patrzeć to kiepsko w Pajecznie sie dzieje za czasów rządu nowego..tylko teście na rynku sie lansują i kiszoną kapuste kupują…

  #82534 Reply
  Karol
  Gość

  Z tego co mogłem zauważyć oglądając sesję to na inwestycje w budżecie było ponad 2 miliony i nadwyżki prawie 1,5 miliona…kiepskie tłumaczenie… nie jeden chciałby taką spuściznę… nagrody dla pracowników już nowy podawał…? Podwyżki też…? Faktury do IPP płaci…pieniądze są… tylko chęci i pomysłu brak…

  #82535 Reply
  Ola
  Gość

  Nowych pracowników pozatrudniał bez konkursów…I pieniądze były? Ciekawe ilu nauczycieli od września zwolni…
  ” PRZYJACIEL OŚWIATY”?

  #82536 Reply
  Gajęcice
  Gość

  Szkoła w Gajęcicach nadal niszczeje…Ale jest koncepcja…?

  #82538 Reply
  Leszek
  Gość

  Na razie to widać nieudolność, brak pomysłu…Ale jest koncepcja… nikt nie wie jaka…

  #82539 Reply
  Kasia
  Gość

  Zawiszę też likwiduje…? Rozumiem że nie ma seniorów, ale dzieci i młodzież.
  Było chyba 7 czy 8 grup młodzieżowych to trzeba rozwalić, podzielić i zlikwidować…? Burmistrz powinien jednoczyć, a nie dzielić…?

  #82540 Reply
  Ola
  Gość

  Chcieliście zmiany to macie…Ale Was zrobili w …?

  #82545 Reply
  Antos
  Gość

  Przecież pisiory to grabarze wszystkiego, tylko kasa na własne konta się liczy. Przejrzeliscie już na oczy, jesień blisko.

  #82553 Reply
  tort czekoladowy
  Gość

  zgadzam się z @karolina- bardzo liczyliśmy na dom seniora. przecież Pajęczno bardzo się starzeje, starszych ludzi coraz więcej

  #82624 Reply
  Piotrek
  Gość

  Wielu liczyło na wiele…A tu mamy tylko koncepcję…I widmo marazmu, braku decyzji…szkoda tego naszego miasta…?

  #82630 Reply
  exlibris
  Gość

  Ciekawe czym ma się bujać, te dwa melony w budżecie to jest nic, biorąc pod uwagę, że kwietniki na lampy byłego pana burmistrza kosztowały 50 tysięcy, a rekreacyjna ponad dwa miliony z hakiem, to wyobraźcie sobie, co nowy burmistrz może zrobić za te pieniądze. NA PEWNO starczy na dom seniora, dom kultury, ekstra wypaśne imprezy, rondo w centrum Pajęczna, kilkadziesiąt kilometrów dróg i daj wam Boże jeszcze skejtpark, kanalizację i czego tylko dusza zapragnie… A budynek po przedszkolu to podejrzewam, że przystosowanie go do takiego celu, pochłonęłoby olbrzymie koszty.

  #82631 Reply
  Kasia
  Gość

  Należy zrozumieć P. MIELCZARKA ze robić coś trudno bo gmina ma małe dochody. A poprzedni Burmistrz miał większe dochody? Przecież P. Piotr wiedział jako radny czym będzie się mógł wykazać. Jakie są dochody gminy. Nie był człowiekiem z ulicy, nie zorientowanym w budżecie gminy. Wiedział ze nie spełni naszych oczekiwań. Ale obiecywał. Tokarski nie obiecywal .

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 364)
Odpowiedz do: 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka
Twoje informacje