R e k l a m a

100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

• This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 241 do 255 (z 360)
  • Autor
    Wpisy
  • #87624 Reply
    Ola
    Gość

Panu Pawłowi Wolskiemu się należało ,jak byłej premier im poprostu się należy 😉

#87628 Reply
    JarKacz
    Gość

Głosujcie na nich jesienią, koniecznie, im się to należy.

#87629 Reply
    Kaganek oświaty
    Gość

I jeszcze stypendiów czy nagród dla zdolnych dzieci też nie będzie. Tylko jemu żeby się kasa zgadzała na koncie. To są kpiny!!!!

#87630 Reply
    Qqqq
    Gość

Burmistrz jednej kadencji….

#87793 Reply
    Yyyy
    Gość

Ta

#87794 Reply
    Mama
    Gość

Nie lubię wypowiadać się na tym forum, ale szlak trafia mnie kiedy czytam że Pan Paweł Wolski dostał nagrodę za ?????. Za co jako dyrektor ma w umowie promowanie itd. Nagrodę powinna dostać kadra która szkoli od podctaw , a Wolski spija piankę . To rodzice powinni wnioskować o taką nagrodę była by wiarygodna ,a nie kolega który był ratownikiem i to słabym.
    Tą nagrodę powinien oddać panu Boroniowi , ten człowiek tam robi robotę , wiem bo jestem matką byłej pływaczki. Paweł żal i wstyd i ty który zawszę mówił ,to moja pasja 🤔

#87795 Reply
    Wyborca
    Gość

Kasa to pasja, jak u pieluchowcow.

#87818 Reply
    Piekary
    Gość

i dżejtoki nadal jęczą

#87849 Reply
    Tyram i na rynte 😛 zbiram
    Gość

Tyle w temacie co w Niku o Pawle ,byle do renty dorobić .
    Reszta to ………

#87852 Reply
    Eligiowianka
    Gość

Taa…

#87867 Reply
    Nie na temat
    Gość

Te wypowiedzi są nie na temat tego tematu 🤔

#87873 Reply
    Marzena
    Gość

Dajcie spokój, radna Kowalska radzi.

#87874 Reply
    Michu
    Gość

Jest koncepcja…drogie śmieci i rozbudowa wysypiska…??? I smród…

#87875 Reply
    Fiona
    Gość

A na Matusowcu oświetlenia nie ma i drogi dziurawe…?

#87876 Reply
    Ola
    Gość

Ale maszt jest…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 241 do 255 (z 360)
Odpowiedz do: 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close