R e k l a m a

100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 364)
  • Autor
    Wpisy
  • #82632 Reply
    Ola
    Gość

    Tokarski nie obiecywal tylko próbował tak jak każdy z nas w swoim domu , dysponować tym czym miał. Nas w wiekszosci tez nie na wszystko stać.

    #82649 Reply
    WLODEK
    Gość

    Takich bajarzy co to wylewają POMYJE na NOWEGO BURMISTRZA ,TO SMIECH NA SALI A SKĄD te 12 baniek długu w bankach po poprzedniej władzy ,a jeszcze 3 bańki w obligacjach ,wy jak macie 100 zł w portfelu to też szalejecie z zakupami ogarnijcie się z tym hajtem w obecnego BURMISTSZA będziecie go rozliczać przed następnymi wyborami długi tez trzeba spłacać a z czego jak GMINA NIE MA PRZEMYSŁU

    #82650 Reply
    Marek
    Gość

    Jaki Ty jesteś zorientowany. Pomocnik Piotrusia Pana?

    #82652 Reply
    exlibris
    Gość

    Jak to Tokarski nie obiecywał? NIektórych 16 lat zwodził, „tak zrobimy, zrobimy, pieniądze są” – a potem się okazywało, że nie zrobimy, bo … Tak jeden jak i drugi obiecywał, tylko pierwszy więcej, bo już 16 lat i już się niektórym przejadło…

    #82653 Reply
    Ela
    Gość

    Z matematyki Włodek jesteś bardzo słaby…kłamiesz świadomie wprowadzając w błąd społeczeństwo…zobacz sobie zadłużenie gminy na stronie Urzędu i wtedy się odzywaj. Pan Mielczarek składał obietnice znając budżet bo jako radny sam go uchwalił… chyba że nie wiedział co głosuje…po tych kilku miesiącach już widać że gmina cofa się w rozwoju…I jest koncepcja…Tylko nie wiadomo jaka…?

    #82660 Reply
    Irek
    Gość

    A na jedym ze spotkań juz p. Piotr stwierdził sam, że bez kredytu to nic nie da sie zrobić… więc dla mnie sprawa jest prosta. Chyba więcej mówić nie muszę.

    #82661 Reply
    Dasie
    Gość

    Problem w tym że on nawet z kredytem nie zrobi…zresztą ma koncepcję…nikt nie wie jaką…to i pieniądze zbędne…

    #82664 Reply
    Max
    Gość

    Wiadomo jakim polonistą był-słabiutkim…. No ale do koryta każdy się pcha, bo lepszy pieniądz, tylko też trzeba mieć o tym pojęcie. Sama koncepcja nie wystarczy.

    #82692 Reply
    Leszek
    Gość

    Będzie dobrze, jest koncepcja…? Ja czuwam.

    #82809 Reply
    Ania
    Gość

    Oj…jak się pomyliłam… liczyłam na zmianę, ale się rozczarowałam… przepraszam poprzedniego burmistrza…

    #82810 Reply
    Ania
    Gość

    Nowa koncepcja to nowe referaty nowe stanowiska. A takie miały być oszczędności.

    #82813 Reply
    WŁODEK
    Gość

    Do ELI jak będzie AUDYT w GMINIE to się okaże kto tu kogo w błąd wprowadza już na sesji wypadło jak z rękawa ok 260 000 zł do zapłaty które wyskoczyło niczym KRÓLIK Z KAPELUSZA jak .ELU skąd to się wzięło oraz gdzie były dok . na te 200 000 zł za przyłącza na REKREACYJNEJ

    #82814 Reply
    Ania
    Gość

    Koncepcja jest… Na mnożenie stanowisk i na konkursy. Nowy kierownik =brak konkursu

    #82818 Reply
    Józek
    Gość

    Audytu nie będzie…bo wyszłaby nieudolność nowego włodarza…także spokojna głowa…prawie 1,5 miliona nadwyżki miał do dyspozycji Pan Piotruś i nie potrafi tego spożytkować na inwestycje…tylko na nowe stanowiska, referaty, faktury dla IPP…? Piękna zmiana…

    #82939 Reply
    Jola
    Gość

    Piotruś sport też pogrzebie…wiele się dzieje? Mój Boże…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 364)
Odpowiedz do: Reply #82660 in 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka
Twoje informacje