R e k l a m a

100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

• This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 360)
  • Autor
    Wpisy
  • #82944 Reply
    bart
    Gość

jolu jaki niby sport pogrzebie ??? Sprecyzuj bo jestem ciekaw o co ci chodzi

#82951 Reply
    Lgd
    Gość

100 dni i cisza…Panie burmistrzu weź się do roboty

#82954 Reply
    Maxik
    Gość

Skaranie boskie z takim włodarzem. LUDZIE Z OKOLICZNYCH GMIN SIĘ Z NAS ŚMIEJĄ, ŻE DALIŚMY SIĘ TAK WPUŚCIĆ W MALINY.

#82959 Reply
    Janek
    Gość

Przerosło go to wszystko, Nie oszukujmy się , jest nauczycielem który nie ma pojęcia o zarządzaniu gminą , zasobami ludzkimi , funkcjonowaniu jednostek itp. Jedyne co w zyciu organizował to może wyjście dzieci na wycieczkę do lasu.Jeśli nie weźmie sobie do pomocy doświadczonej osoby która zna się na samorządzie to kiepsko to wszystko widzę a jak do tej pory otacza się słabymi ludźmi. Nie wymagajcie więc zbyt wiele , cuda tylko w bajkach.

#82998 Reply
    MarV
    Gość

a ja tak zaglądam czasem a i coraz rzadziej na ta piękna stronę bo od pewnego czasu wole inna o Pajęcznie bez zbędnych czasem durnych komentarzy, jadu i całej nienawiści i tak sobie czytam te wasze wypociny i myślę ze poprzedniego burmistrza kto był mądry to rozliczył z całych 16 lat przy glosowaniu. Długów jako gmina mamy w chu.j i to jest niezaprzeczalny fakt, wiec niech mi ktoś nie pier ze było tak pięknie, a na obecnego tez przyjdzie czas na rozliczenie przed upływem 4 lat. na razie wstrzymuje się od głosu. obserwuje i pozdrawiam cala hejterowską “elitę”… i tych normalnych tez. Bijcie się dalej na forum

#82999 Reply
    Maxik
    Gość

Pan burmistrz z panem “owocem” to dzis w godzinach pracy po parku chodzil i patrzał jak gałęzie obcinają….

#83051 Reply
    Gienek
    Gość

A pani Ola…?

#83134 Reply
    Kierowca
    Gość

Dworzec na placu targowym…pogratulować koncepcji…A co na ten temat mówi plan zagospodarowania…? Zamiast uregulować sposób parkowania na obecnym dworcu…to burdel będzie jeszcze na targowicy…? Pogratulować…?

#83136 Reply
    Zenek
    Gość

Pewno pomysł Pani Oli…? Tego to by nawet teściowa nie wymyśliła…?

#83156 Reply
    krzysztof
    Gość

A jeśli plan czegoś nie dopuszcza to tym gorzej dla …planu 🙂 Polska PIS w pigułce.

#83219 Reply
    Jola
    Gość

Czy 100 czy 200 dni…co to za różnica, ogólnie kicha wielka…?

#83221 Reply
    Adam
    Gość

Jeszcze trochę i trzeba będzie opublikować ile kasy zapłacone firmom Pana redaktora…który kradł przed laty w kinie…?

#83448 Reply
    mysza
    Gość

przepraszam byłego Pana Burmistrza Tokarskiego ze nie obdarzyłam go zaufaniem i głosowałam na konkurenta.zaczynam załowac…

#83452 Reply
    Ooo
    Gość

Mądry Polak po szkodzie…

#83456 Reply
    uncle dance
    Gość

“Polak mądr po szkodzie”;
    Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
    Nową przypowieść Polak sobie kupi,
    Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi”.

Zmienić dla zmiany, zmienić z zazdrości, zmienić bo można dobre stołki objąć. Co z tego że pomysłów brak, doświadczenia brak, jakości brak. A kasy zresztą też brak, więc jedno pomysły, a drugie możliwości.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 360)
Odpowiedz do: 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close