R e k l a m a

100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka

  • This topic has 363 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 years temu by A.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 364)
  • Autor
    Wpisy
  • #82944 Reply
    bart
    Gość

    jolu jaki niby sport pogrzebie ??? Sprecyzuj bo jestem ciekaw o co ci chodzi

    #82951 Reply
    Lgd
    Gość

    100 dni i cisza…Panie burmistrzu weź się do roboty

    #82954 Reply
    Maxik
    Gość

    Skaranie boskie z takim włodarzem. LUDZIE Z OKOLICZNYCH GMIN SIĘ Z NAS ŚMIEJĄ, ŻE DALIŚMY SIĘ TAK WPUŚCIĆ W MALINY.

    #82959 Reply
    Janek
    Gość

    Przerosło go to wszystko, Nie oszukujmy się , jest nauczycielem który nie ma pojęcia o zarządzaniu gminą , zasobami ludzkimi , funkcjonowaniu jednostek itp. Jedyne co w zyciu organizował to może wyjście dzieci na wycieczkę do lasu.Jeśli nie weźmie sobie do pomocy doświadczonej osoby która zna się na samorządzie to kiepsko to wszystko widzę a jak do tej pory otacza się słabymi ludźmi. Nie wymagajcie więc zbyt wiele , cuda tylko w bajkach.

    #82998 Reply
    MarV
    Gość

    a ja tak zaglądam czasem a i coraz rzadziej na ta piękna stronę bo od pewnego czasu wole inna o Pajęcznie bez zbędnych czasem durnych komentarzy, jadu i całej nienawiści i tak sobie czytam te wasze wypociny i myślę ze poprzedniego burmistrza kto był mądry to rozliczył z całych 16 lat przy glosowaniu. Długów jako gmina mamy w chu.j i to jest niezaprzeczalny fakt, wiec niech mi ktoś nie pier ze było tak pięknie, a na obecnego tez przyjdzie czas na rozliczenie przed upływem 4 lat. na razie wstrzymuje się od głosu. obserwuje i pozdrawiam cala hejterowską „elitę”… i tych normalnych tez. Bijcie się dalej na forum

    #82999 Reply
    Maxik
    Gość

    Pan burmistrz z panem „owocem” to dzis w godzinach pracy po parku chodzil i patrzał jak gałęzie obcinają….

    #83051 Reply
    Gienek
    Gość

    A pani Ola…?

    #83134 Reply
    Kierowca
    Gość

    Dworzec na placu targowym…pogratulować koncepcji…A co na ten temat mówi plan zagospodarowania…? Zamiast uregulować sposób parkowania na obecnym dworcu…to burdel będzie jeszcze na targowicy…? Pogratulować…?

    #83136 Reply
    Zenek
    Gość

    Pewno pomysł Pani Oli…? Tego to by nawet teściowa nie wymyśliła…?

    #83156 Reply
    krzysztof
    Gość

    A jeśli plan czegoś nie dopuszcza to tym gorzej dla …planu 🙂 Polska PIS w pigułce.

    #83219 Reply
    Jola
    Gość

    Czy 100 czy 200 dni…co to za różnica, ogólnie kicha wielka…?

    #83221 Reply
    Adam
    Gość

    Jeszcze trochę i trzeba będzie opublikować ile kasy zapłacone firmom Pana redaktora…który kradł przed laty w kinie…?

    #83448 Reply
    mysza
    Gość

    przepraszam byłego Pana Burmistrza Tokarskiego ze nie obdarzyłam go zaufaniem i głosowałam na konkurenta.zaczynam załowac…

    #83452 Reply
    Ooo
    Gość

    Mądry Polak po szkodzie…

    #83456 Reply
    uncle dance
    Gość

    „Polak mądr po szkodzie”;
    Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
    Nową przypowieść Polak sobie kupi,
    Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi”.

    Zmienić dla zmiany, zmienić z zazdrości, zmienić bo można dobre stołki objąć. Co z tego że pomysłów brak, doświadczenia brak, jakości brak. A kasy zresztą też brak, więc jedno pomysły, a drugie możliwości.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 364)
Odpowiedz do: Reply #83448 in 100 dni koncepcji burmistrza Mielczarka
Twoje informacje