R e k l a m a

Afera w nowej parafii

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #110336 Reply
    Andrzej
    Gość

    Czy słyszał ktoś coś o aferze pedofilskiej w nowej parafii w Pajęcznie?

    #110338 Reply
    Myśl co piszesz
    Gość

    Nikt nie słyszał oprócz ciebie przedstaw dowody filmy zdjęcia itp rozsiewanie kłamliwych plotek może być karalne

    #110341 Reply
    Parafianin
    Gość

    Autor założył posta bo jest ciekawy czy już się wydało co z księdzem na zakrystii robił 😂😂😂😂

    #110342 Reply
    Anemo
    Gość

    Tez cos słyszałem w krotce pewnie się okaże, do parafianin a co boisz się że twój klecha to taki świntuch ?

    #110344 Reply
    Niwiscok
    Gość

    Takie oskarżenia są karalne.

    #110345 Reply
    Dominik
    Gość

    Już był taki w kręgach Jutubowych co oskarżał o pedofilię beż dowodów. Najpierw dowody, później oskarżenia.

    #110346 Reply
    Kazimierz
    Gość

    Drodzy obrońcy uciśnionych, nie ma tutaj mowy o żadnej konkretnej osobie, ani nawet grupie osób czy to duchownych czy świeckich, a zapytanie nie jest stwierdzeniem czy oskarżeniem.
    W innych tematach na tym forum można odnaleźć wiele oskarżeń w stosunku do konkretnych osób ale tam jakoś brak stróżów prawa.

    #110347 Reply
    KK
    Gość

    Pomówienia mogą mieć swoje konsekwencje nie wiem czy wyborcy totalnej opozycji o tym wiedzą

    #110348 Reply
    Anemo
    Gość

    Kk tym komentarzem pokazałeś swój niski poziom inteligencji

    #110349 Reply
    Kazimierz
    Gość

    Ale wobec kogo to jest pomówienie? Dalej nie rozumiem.

    #110404 Reply
    Anemo
    Gość

    Parafia dziwnie milczy ,chodź ksiądz odsunięty .Zobaczymy kto podejmie temat ,czy jak zwykle zakończy się zmiana parafii

    #110405 Reply
    xxxx
    Gość

    jeśli pedofilska to z udziałem dziecka, więc pewnie nic nie słychać aby o dziecko chronić!!!!!! ale mam nadzieję, że brat, ojciec, matka, siostra, koledzy brata, koledzy ojca i kto tam jeszcze czuje się zaangażowany, w pełnej kulturze i dyplomatycznie wzięli sprawy w swoje ręce…..

    #110406 Reply
    Klimek
    Gość

    Pisowskie podejście niektórych komentujących. Zamknąć ludziom usta, zastraszyć. To 21 wiek.

    #110407 Reply
    kaen
    Gość

    Tu jest dużo pytan i niewiadomych. Na forum kazdy na kazdego moze cos takiego napisać. „Ja słyszałem, ze osoba ktora rozpuszcza plotki o księdzu, sama święta nie jest”, a ze w dodatku amtyklerykalna to tym bardziej malowiarygodna informacja.
    Pamiętajcie, ze takie plotki moga zniszczyć życie każdemu. KAŻDEMU.
    Także oby sprawiedliwosc była sprawiedliwa i okazalo sie czy to prawda, czy kłamstwo.

    #110412 Reply
    Anemo
    Gość

    Więc poczekajmy i zobaczymy.Tu nikt nie wymienia nikogo z nazwiska ,więc krzywdy się nie robi nikomu . A że jest cos na rzeczy więc trzeba to wyjaśnić a nie udawać że nic się nie dzieje

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #110348 in Afera w nowej parafii
Twoje informacje