R e k l a m a

Afera wizowa – Ta sprawa rujnuje reputację naszego kraju”.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Afera wizowa – Ta sprawa rujnuje reputację naszego kraju”.

 • This topic has 14 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 10 months temu by Ludwik XIC.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
 • Autor
  Wpisy
 • #123033
  Jeszcze Polska nie zginęła!
  Gość

  Zwracam się dziś do Państwa jako Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w formie telewizyjnego orędzia, bo jest to jedyna forma, jedyna droga, aby ta prawda mogła dotrzeć do wszystkich. Z niedowierzaniem spoglądamy na kolejne informacje wychodzące na jaw w związku z aferą wizową rządu PiS. Polskie wizy, dokumenty uprawniające do wjazdu na teren naszego kraju, były sprzedawane na straganach w krajach Azji i Afryki. Dzięki temu setki tysięcy migrantów napłynęły do naszej Ojczyzny. Na tym procederze nie tylko prawdopodobnie zarobili, ale wg doniesień mediów zorganizowali go najwyżsi polscy urzędnicy.
  Ta sprawa rujnuje reputację naszego kraju.

  Zwracam się dziś do Państwa jako Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w formie telewizyjnego orędzia, bo jest to jedyna forma, jedyna droga, aby ta prawda mogła dotrzeć do wszystkich.
  Z niedowierzaniem spoglądamy na kolejne informacje wychodzące na jaw w związku z aferą wizową rządu PiS. Polskie wizy, dokumenty uprawniające do wjazdu na teren naszego kraju, były sprzedawane na straganach w krajach Azji i Afryki. Dzięki temu setki tysięcy migrantów napłynęły do naszej Ojczyzny. Na tym procederze nie tylko prawdopodobnie zarobili, ale wg doniesień mediów zorganizowali go najwyżsi polscy urzędnicy.

  Zwracam się dziś do Państwa jako Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w formie telewizyjnego orędzia, bo jest to jedyna forma, jedyna droga, aby ta prawda mogła dotrzeć do wszystkich. Aby musiała być wyemitowana również w telewizji publicznej, którą duża część z Państwa ogląda.

  „Proszę państwa, zajrzyjcie do różnych źródeł informacji”
  Najwyżsi urzędnicy państwowi zorganizowali na szeroką skalę transfer ludzi do Polski. Jak donoszą media, ponad 250 tysięcy wiz pracowniczych zostało wydanych obywatelom państw afrykańskich i azjatyckich, również muzułmańskich, w ciągu ostatnich 30 miesięcy. Wiz, za które trzeba było zapłacić łapówki odpowiednim osobom.

  W ten sposób setki tysięcy osób znalazły się na terenie naszego kraju z uprawnieniami do pracy. Internet obiegają zdjęcia kolejek przed polskimi konsulatami w krajach Afryki i Azji i filmy, na których jedni imigranci radzą drugim, jak najprościej zdobyć polską wizę.

  Transfer ludzi odbywał się praktycznie bez żadnej kontroli, co mogło spowodować wjazd na teren Unii Europejskiej setek osób uznanych za terrorystów, zagrażających naszemu bezpieczeństwu.

  Nie dajmy sobie wmówić, że afera wizowa jest bez znaczenia albo że, owszem, jest, ale to sprawa marginalna
  To największa afera, z jaką mierzyliśmy się w XXI wieku. Korupcja na najwyższych szczeblach władzy, sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia na nas wszystkich. I to przez ludzi, którzy mają usta pełne frazesów o bezpieczeństwie.
  Proszę tych z Państwa, którzy nie słyszeli jeszcze o aferze wizowej – zajrzyjcie do różnych źródeł informacji. Porozmawiajcie z sąsiadami, ze swoimi dziećmi i wnukami. Ta prawda musi dotrzeć wszędzie.

  Orędzie Grodzkiego. Pięć pytań do najwyższych przedstawicieli władzy PiS
  W Waszym imieniu zadaję pięć pytań do najwyższych przedstawicieli władzy PiS zobowiązanych do dbania o nasze bezpieczeństwo: do prezydenta Andrzeja Dudy, do premiera Mateusza Morawieckiego, do wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, ministra spraw zagranicznych Zbigniewa Raua i ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Kamińskiego:

  Od kiedy wiedzieliście o tym procederze i jego skali?
  Kto z was, waszych współpracowników czy urzędników korzystał materialnie na tym przerzucie?
  Kto stał na czele tego gangu, a kto został przez władze wyznaczony na kozła ofiarnego?
  Czy otrzymaliście sygnały od państw sojuszniczych z NATO, że wśród wpuszczanych przez was migrantów są też osoby podejrzewane o terroryzm?
  Kiedy odpowiecie na te pytania opinii publicznej na otwartej konferencji?
  Ta sprawa rujnuje reputację naszego kraju jako odpowiedzialnego członka demokratycznej wspólnoty wolnego świata i naraża na szwank nasze bezpieczeństwo, dlatego musi zostać dogłębnie wyjaśniona.

  Afera wizowa wywołuje popłoch w szeregach PiS
  Czas nie pozwala na przedstawienie wszystkich afer PIS, których liczba idzie w dziesiątki, a o których Państwo w telewizji publicznej być może nie słyszeli.
  Głośno mówiliśmy o nich w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej podczas kończącej się X kadencji. Dzięki niezłomnej postawie pań i panów senatorów demokratycznej większości, broniących wytrwale Konstytucji, praworządności, praw kobiet, dzieci, osób chorych i z niepełnosprawnościami zapracowaliśmy na miano „reduty demokracji”, w której dobro zwycięża zło, a prawda triumfuje nad kłamstwem. I teraz też tak będzie.

  #123037
  Wyborca
  Gość

  Nareszcie mleko się wylało, do tej pory były lody ale w mniejszej skali, no może afera srowidowa była podobna ale nie miała takiego zasięgu międzynarodowego, afery odpadowe i wiele innych. W głowie się nie mieści kto nami rządzi, brawo Pielucha, nareszcie wyszło, że lubisz obcokrajowcow. Czyli to co pisałaś o nich to była nieprawda? To co kłamałaś w artykule?

  #123038
  FÜR DOUTCHLAND
  Gość

  Trzeba mieć nie lada tupet by głosować za rezolucjami dla Polski na POlecenie Berlina i potem przypinać sobie biało czerwone serca a spacerze z Putinem po molo i umorzeniu długu Rosyjskiemu Gazpromowi nie wspomnę

  #123039
  FÜR DOUTCHLAND
  Gość

  Może Sterczewski ich zachęcał w KOńcu biegał z materacem

  #123040
  Wyborca posła
  Gość

  Proszę Państwa, Pan Marcin Przydacz kandyduje na posła z naszego regionu, przypomnę, że niedawno był wysokim urzędnikiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W związku z wielką aferą wizową na skalę międzynarodową mam pytania, czy wiedział co się dzieje w MSZ w sprawie wiz, jeśli wiedział co z tym robił, jeśli nie wiedział, to dobrze nie świadczy bo był wysokim urzędnikiem w tym ministerstwie. Wybierając posła mojego regionu chcę wiedzieć czy to właściwa osoba. Niczego nie sugeruję, tylko pytam.

  #123041
  Tomek
  Gość

  PIS zrobił o jedną aferę za daleko. Koniec.

  #123042
  FÜR DOUTCHLAND
  Gość

  A kto straszył karami za nie przyjętego „biednego migranta” 🤔

  #123043
  wax
  Gość

  Powinniśmy wybierać ludzi ze swojego regionu a nie spadochroniarzy typu Rychlik ,Przydacz
  faszystów z Konfederacji czy takie co nam pokażą w Sejmie środkowy palec jak Lichocka.

  #123044
  Bolcio
  Gość

  Z tą Lichocką to niezły nr, co ona dla regionu zrobiła, wie ktoś? Tylko wstyd za ten środkowy palec. Niech ja warszawiacy wybierają.

  #123045
  Becik
  Gość

  Czym się różni legalny emigrant od nielegalnego? Legalny płaci pisowcom łapówkę. Nielegalny płaci Łukaszence.

  #123050
  Wróżka
  Gość

  Pis się coraz bardziej pogrąża, kaczor ma pełne gacie, kłamią na całego i idą w zaparte. Nic już nie pomoże, klęska na horyzoncie, nawet honoru nie chcą zachować. Wielu szuka psychiatrów aby robić papiery bo cela+ czeka. Zamiast wizy+ będzie cela+.

  #123057
  Lumpeduza
  Gość

  PiS odsłonił swoje patologie na całego. Złodziejstwo, marnotrawstwo, łapówkarstwo, nieudacznictwo, itd. Ale milionerami zostali.

  #123059
  Łapówka +
  Gość

  Ale nieudacznikom pajeczanskim z pis w pge gacie chodzą, trzeba będzie się z milionami żegnać.

  #123062
  Felczer
  Gość

  Amerykanie zrobili badania pisiorow i wyszło im, że co trzeci pisowiec jest stuknięty tak samo jak pozostałych dwóch.

  #123064
  Ludwik XIC
  Gość

  Siedem dziewczæt z Albatosa tys jedyna…
  A na imie masz wlasnie Beata. Gdzie jestes ? Bo tęsknimy. Gacie pelne i konta tez.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
 • Temat Afera wizowa – Ta sprawa rujnuje reputację naszego kraju”. jest zamknięty na nowe odpowiedzi.