R e k l a m a

Akademia Sportu Pajęczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Akademia Sportu Pajęczno

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #82024 Reply
  borys
  Gość

  Akademia Sportu Pajęczno tak nazywa się nowy klub ,który będzie zrzeszał i zajmował się tylko i wyłącznie trenowaniem młodych adeptów piłki nożnej .Warto zaznaczyć ,że nowe stowarzyszenie całkowicie odcina się od klubu Zawisza Pajęczno i ludzi związanych z jej środowiskiem.

  #82026 Reply
  Leszek
  Gość

  Wielkie G…o z tego będzie….

  #82028 Reply
  Tomek
  Gość

  W końcu jakaś alternatywa. Sami ludzie chcą coś zrobić. Życzę powodzenia Akademia. W Bełchatowie też funkcjonuje taka Akademia sportu założona przez rodzcow. I jest super, przede wszystkim uczciwie bo rodzice mają wgląd we wszystko i wpływ na każdą decyzję. Jeszcze raz powodzenia super pomysł.

  #82029 Reply
  obiektywny
  Gość

  jeżeli pajeczno zostanie podzielone na dwa kluby to nic ztego nie bedzie braknie pieniedzy nawet na tych psełdo trenerów w akademi którzy jak się przelew z gminy opóżniał o trzy dni to wysyłali wiadomosci rodzicom zawodników że nie będzie treningów bo niema kasy

  #82032 Reply
  Tomek
  Gość

  Obiektywny . Jestem rodzicem dziecka. A trener owszem wysłał sms o zawieszeniu treningu w lutym 2019. A zaległości z Zawiszy miał za listopad i grudzień 2018. To nie jest kilka dni, chyba że dla Ciebie. Proszę nie kłamać .Niektórym trenerom rodzice sami płacili, bo chodzi o to aby dzieci uprawialy sport.

  #82033 Reply
  Jaaa__
  Gość

  Widzę ze najwięcej do powiedzenia maja Ci, których dzieci nie uczestniczą w żadnych zajęciach sportowych.
  Trzymam kciuki za Akademię, pora odsunąć kulkę od koryta.

  #82034 Reply
  Jaaa__
  Gość

  *klikę

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Akademia Sportu Pajęczno
Twoje informacje