R e k l a m a

akwarystyka

Przeglądajasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #76214 Reply
    Robert
    Gość

    Podziwiamy ludzi z pasją. Akwarystka morska nie jest dla zwykłych ludzi. To jest coś więcej niz pasja. (korale, egzotyczne ryby, ukwiały i bajeczne kolory – prowadzenie takiego akwarium to naprawdę poświęcenie a efekty zapierają dech w piersi)

    #76220 Reply
    Tadek
    Gość

    to tez dosc kosztowne hobby

    #76240 Reply
    Jajka
    Gość

    A może i kosztowne ale jakie piękne! Sama bym chciała mieć ale się trochę obawiam

    #76271 Reply
    Tylkowicz
    Gość

    czego pani sie obawia? moge dac namiary na mojego znajmoego z czestochowy, ktory ma sklep zoologiczny- wyposażanie w 100%

    #76299 Reply
    emil
    Gość

    W Pajęcznie jest gościu który sam od początku prowadzi akwarium morskie (ok 1000 – 1200).
    Widziałem zdjęcia jego baniaka – bajer (koralowce, ukwiały, błazenki, pokolce i wielele innych kolorowych zwierząt które nie znam). Zapytajcie w zoologicznym na częstochowskiej, kiedys pan Tomek przywoził mu jakąś chemię.

    #76301 Reply
    emil
    Gość

    1000 – 1200 litrów

    #76351 Reply
    ania
    Gość

    akwarium morskie luksus. w mojej rodzinie tez mają 600 litrów. Z tego co wiem to taki bajer ok 35 – 40 tyś. Podobno tu się nie zaoszczędzi.

    #76352 Reply
    Robert
    Gość

    Akwarystyka morska jest dla ludzi z pasją, znajomością biologii oraz z grubym portfelem.

    #76361 Reply
    rybka
    Gość

    znajomosc biologii- średnia
    kasa- niska 😀 ale podziwaić i pomarzyć można

    #76480 Reply
    krzysiek
    Gość

    marzenia sie spełnia kolego

    #96671 Reply
    akwarysta
    Gość

    jest jakiś morszczak w Pajęcznie
    tez jestem zainteresowany

    #103878 Reply
    Akwarysta
    Gość

    Witam.
    Czy są tu jacyś akwaryści.
    Najlepiej morscy.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27)
Odpowiedz do: Reply #57857 in akwarystyka
Twoje informacje