R e k l a m a

Alarm! TVP w Działoszynie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Alarm! TVP w Działoszynie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 30)
  • Autor
    Wpisy
  • #94006 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Podobno MEN wyraził zgodę i poparł UMiG Działoszyn w likwidacji SP1. MEN sprzeciwił się decyzji kuratorium oświaty w Łodzi swoją decyzję o likwidacji szkoły poparł małą liczbą uczniów i kosztami utrzymania jej.

    #94009 Reply
    Ania
    Gość

    A skąd mieszkaniec ma takie informacje?

    #94016 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    To jest informacja z pierwszej ręki. Niedługo będzie coś więcej wiadomo. Jest nawet artykuł w internecie tylko nie mogę go teraz znaleźć. Do likwidacji jest 8 szkół w Łódzkiem. Zlikwidowana jest już szkoła w Chotowie pow. wieluński. Pozostałe 7 jest w trakcie.

    #94019 Reply
    Rafał
    Gość

    A Kopernik była kobietą. Wiem to z pierwszej ręki od Rafała a on wie najlepiej. Nawet gdzieś to było napisane tylko nie moge znaleźć.Jak nie wierzycie to spytajcie Rafała.

    #94021 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Do Rafał: Po co się udzielasz jak nic nie masz do powiedzenia. Może ty jesteś kobietą i wiesz to od Rafała. Wiadomość z pierwszej ręki. Długo się ukrywałeś z tym. Ale prawda wyszła na jaw.

    #94022 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25700624,gminy-chca-likwidowac-szkoly-kurator-sie-nie-zgadza-ministerstwo.html – czytaj i wstaw swój tekst że Kopernik był kobietą. Albo nie zabieraj głosu.

    #94023 Reply
    Rafał
    Gość

    Mieszkaniec ty kłamco tam jest mowa o 9 szkołach a nie o 8 i że zielone światło ma gmina mokrsko. Nie kłam jak twój szef. Rafał wie lepiej.Gdzieś dzwony biją tylko nie wiadomo w jakim kościele. W grupie siła to wasze hasło.

    #94024 Reply
    Rafał
    Gość

    Ups sory nie w grupie siła. W kupie siła to jest to haslło a kupa wiadomo co.

    #94036 Reply
    Tadeusz
    Gość

    A co włodarz z Działoszyna zamierza zrobić z małymi szkółkami na wioskach? Może je rozbuduje i dzieci z Działoszyna będą tam uczęszczać? No jakby nie było to też oszczędności ha ha.

    #94053 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Możecie sobie pisać i mówić co chcecie. Nie będę zniżał się Rafał do twojego poziomu kultury i inteligencji. Fakty są takie że szkoła zostanie zlikwidowana i nie ma dyskusji. W końcu po to wybieramy burmistrza i radnych żeby rządzili i decydowali. Jak rodzicą nie pasuje to mogą zapisać dzieci do prywatnych szkół a publiczną omijać z daleka.

    #94054 Reply
    Rafał
    Gość

    Fakty muszą być potwierdzone twardymi dowodami a nie dyrgymałami które wyssałeś z palca. Tak na marginesie to ty burmistrza nie wybrałeś tylko rada.I tu następnr twoje kłamstwo.Masz racje nie zniżaj się do mojego poziomu tam jest miejsce tylko dla ludzi z honorem i własnym zdaniem.

    #94060 Reply
    Tadeusz
    Gość

    Nie wiem mieszkaniec jaką szkołę skończyłeś, ale przestań pisać komentarze z błędami. Pisze się rodzicom, a nie rodzicą. Kłania się odmiana rzeczowników przez przypadki. I tu własnie pokazujesz swoją inteligencję lub jej brak.

    #94061 Reply
    Donata
    Gość

    Mieszkaniec powinien też poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

    #94062 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Rafał jak byś miał odrobinę honoru to byś takich głupot nie pisał. Tadeusz każdemu może się zdarzyć błąd. A przepraszam ty jesteś inteligencik. Donata jesteś pewnie obrońcą szkoły. Napisałem że coś się w temacie dzieje a wy zaraz aferę robicie. Znalazła się szlachta i naukowcy.

    #94070 Reply
    Tadeusz
    Gość

    Mieszkaniec nie wypowiadaj się w imieniu całej społeczności lokalnej na temat likwidacji szkoły czy innych obiektów należących do gminy. Majątek gminy nie jest własnością włodarza ani radnych. O tym czy coś ma być zlikwidowane czy nie powinno decydować społeczeństwo. Dziwię się przede wszystkim radnym, którzy podnieśli palec za likwidacją Szkoły nr 1 w Działoszynie, a pozostawili małe szkółki na wioskach, które według mnie nie mają racji bytu. I co ciekawe mówią jeszcze o oszczędnościach. Rozumiecie tu logikę myślenia tych ludzi? Zaznaczam ludzi wybranych przez społeczeństwo.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 30)
Odpowiedz do: Reply #94036 in Alarm! TVP w Działoszynie
Twoje informacje