R e k l a m a

Atak nienawiści na TVP

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #81158 Reply
    wet za wet
    Gość

    Jak myślicie czy wyborcy opozycji przekroczyli granice mowy nienawiści przed którą chcą nas niby tak bronić i czy to nie skończy kolejną tragedią np atakiem kogoś z TVN24 lub jakiegoś POlityka głoszącego pokój ??

    #81159 Reply
    Obserwator
    Gość

    Powiem tak, ile razy oglądałem program Studio Polska w TVP to za każdym razem Pani Ogorek przerywala i skracala wypowiedź kogoś z opozycji, więc niech się teraz nie dziwi że niektórym to się nie podoba. Program powinien być publiczny w telewizji publicznej a widzowie powinni mieć własne zdanie.

    #81164 Reply
    długo by wymieniać
    Gość

    Oczywiście Monika Olejnik czy Justyna POchanke nigdy tego nie robią 😀

    #81200 Reply
    Sofii
    Gość

    Do długo y wymieniać – Telewizja publiczna to chyba coś znaczy, nie rządowa, nie prywatna jak TVN, czy Polsat, ma być obiektywna i pokazywać różne poglądy. Jestem dosyć stara i pamietam Dziennik telewizyjny za czasów PRL, a wiadomości z Jedynki bardzo mi te czasy przypominają

    #81201 Reply
    Adam
    Gość

    PiS to powtórka PRL.

    #81204 Reply
    Prawy
    Gość

    Nawet telewizja prywatna jak TVN czy Polsat chyba też powinna mieć kulturę dziennikarską a nie przerywać słowo w słowo a telewizja publiczna to nie jest już folwark przegranej opozycji im wczesniej się z tym pogodzicie tym lepiej lemingusy

    #81207 Reply
    Sulimir
    Gość

    Platforma = PRL

    #81212 Reply
    kamieni kupa
    Gość

    POmijam fakt że platfusy głosowały na rozkaz Berlina za rezolucją dla Polski

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Reply #81204 in Atak nienawiści na TVP
Twoje informacje