R e k l a m a

"Ateiści do Ateistanu"

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #54553 Reply
  Kalina
  Gość

  Posłanka Beata Mateusiak- Pielucha robi co może, żeby rozsławić nasz region.Wpadła na genialny pomysł, jak pozbyć się z kraju innowierców i ateistów, i przy okazji udowodniła, że nie zna Konstytucji RP.
  Pani poseł radzi, że najprościej będzie takich delikwentów- deportować!Nie inaczej. Po prostu- wyrzucić, wypędzić,wymazać i udawać, że nigdy ich nie było.Ten pomysł wymaga jeszcze dopracowania, ale jest w swej prostocie genialny i wg posłanki raz na zawsze zakończy problemy z myślącymi inaczej.Aż strach się bać!!!
  Więcej szczegółów na portalu „Oko press”.

  #54554 Reply
  hopok
  Gość

  JPDL a u was wszystkich nadal wielki ból du.y z powodu Pani Beaty,PISu i Prezydenta. CIagle wysmiewanie i oczernianie. Wszystkich czerwonych i lewo-zielonych pragne poinformowac,ze PIS ma jeszcze 3 lata na spelnienie swoich obietnic wyborczych i przez ten czas mozecie im naskoczyc!!! Póki co staraja sie i czesc obietnic została spełniona a minal dopiero rok!!! Pani Beata jako pierwszy poseł z ziemi pajeczanskiej na pewno pomoze wiecej niz jakby jej tam nie było. Wszystkim,ktorych razi to w oczy pozostaje wylewanie zali na forach 🙂

  #54562 Reply
  Kalina
  Gość

  Gdzie się w tym wpisie dopatrzyłeś żalu? Jeżeli już, to za tym, że mamy taką prymitywną kobietę w rządzie. Przechodzisz do porządku dziennego nad tym, że przedstawiciel narodu nie zna treści Konstytucji RP?O poglądach nie wspominam, bo są wypaczone i nie mają nic wspólnego z poszanowaniem innego człowieka. Ciekawe, jak jej poglądy mają się do sytuacji milionów Polaków rozsianych po świecie?A nuż innym wpadnie do głowy podobny pomysł? Co wtedy?
  Polityk powinien brać pełną odpowiedzialność za słowa, które wypowiada, bo mają większą siłę rażenia, niż te „z magla”.

  #54563 Reply
  tetra
  Gość

  Najśmieszniejsze jest to ,że nazywasz ludzi niepopierających PiS czerwonymi.Dla Twojej wiadomości PiS jest partią prawicową tylko z nazwy.Pod względem gospodarczym program PiS-u to w dużej mierze powrót do komunizmu.Ci co dostali 500 + to jeszcze mogą być zadowoleni,bo kasę dostali.Co z resztą? Dynamika wzrostu gospodarczego coraz bardziej spada,pieniądze na inwestycje są przesuwane na 500 + i inne programy,o kredytach pod inwestycję już nawet nie wspomnę.Wkrótce Państwo przekroczy bilion złotych zadłużenia.Co po tym całym 500 + skoro później te dzieci i tak nie będą miały gdzie pracować i wyjadą.

  #54573 Reply
  A wy lewaki płaczcie
  Gość

  Popieram deportować ten muzułmański syf tam skąd przylazł i nie wpuszczać nigdy więcej tej zarazy

  #54574 Reply
  hmmm
  Gość

  tetra ty poważnie masz taki tok myślenia czy tylko udajesz ? W zaledwie rok PiS zrobił bilion zł zadłużenia pomyśl troszkę logicznie jeśli potrafisz krytykujesz że rodzina dostanie 500zł a nie przeszkadza ci jak miliony podpisów ws emerytur lub 6 latków szło do kosza lub jakaś pani mówiła że za 6tyś to pracuje złodziej lub idiotą a państwo istnieje w teorii bo jest h..j d..a i kamieni kupa

  #54576 Reply
  Jan
  Gość

  Najzabawniejsze jest to, że to, co wymyśliła pani poseł jest niezgodne z Konstytucją 🙂

  #54577 Reply
  Kalina
  Gość

  Ty powinieneś na swoją rodzinę zapracować. I o to państwo powinno zadbać- o twoje zarobki, a nie zabierać nam i dawać tobie, bo łaskawie zrobiłeś dzieci. To jest złodziejstwo i wyzysk. Płacą nawet ci z jednym potomkiem, bo to wg PiS-u nie są dzieci i wsparcia nie dostają. Tak, że przestańcie bronić tych oszołomów, bo oni nie mają pojęcia o rządzeniu.Zdemolowali TK, władzę sądowniczą, za chwilę to samo zrobią ze szkołami,służbą zdrowia i samorządami.Jednowładztwo nie ma nic wspólnego z demokracją. Bliżej mu do dyktatury.

  #54580 Reply
  Małysz
  Gość
  #54581 Reply
  krzysztof
  Gość

  Spelniaja obietnice? Lol

  #69459 Reply
  Iza
  Gość

  I co z ateistami w pajeczanskim pisie?

  #69469 Reply
  Witek
  Gość

  Ateiści do Dzialoszyna.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: "Ateiści do Ateistanu"
Twoje informacje