R e k l a m a

AVE MARIA na slubie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 30)
  • Autor
    Wpisy
  • #5141 Reply
    ciekawska
    Gość

    poszukuje kogos kto potrafi zaspiewac badz zagrac Ave Maria na slubie. prosze o info

    #5142 Reply
    gość
    Gość

    Organista z Parafii w Działoszynie, Jacek Wojtal, może i super zaśpiewać i pięknie moze zagrać on czy jego żona na skrzypcach…polecam

    #5333 Reply
    qwe
    Gość

    Zapytaj zespół DiMaggio, założyciel jest z Działoszyna i ich wokalistka pewnie da radę.

    #5334 Reply
    qwe
    Gość
    #5336 Reply
    gość
    Gość

    organista z działoszyna ma typowo operowy, że tak to ujmę głos, jak zaśpiewa to ciarki murowane, ale polecam te skrzypce, na prawdę fajny efekt 🙂

    #35396 Reply
    zjawiskowa
    Gość

    Witam 😉 'ciekawska’ czy udało Ci się kogoś znaleźć na ślub, bo ja również poszukuję kogoś do oprawy muzycznej na ślubie 😉

    #35407 Reply
    Bebek
    Gość

    Podobno (a nawet na pewno) dziewczyny, które śpiewają w kościele u ks. Szymona robią też oprawy muzyczne ślubów. I robią to świetnie.

    #35408 Reply
    monia
    Gość

    Byłam na ślubie gdzie oprawę robiły dziewczyny z tamtej parafii i naprawdę polecam!

    #35413 Reply
    on
    Gość

    Szczerze to nie polecam organisty z działoszyna, mówiąc delikatnie leci sobie w ch…, chyba że nie zapłacisz przed (a on tego wymaga) to wtedy wywiąże się z umowy, tak to zawsze „przypadkiem” wyjdzie jakoś inaczej…

    #35417 Reply
    ela
    Gość

    diakonia u Szymona w pajecznie godna polecenia

    #35453 Reply
    katarzyna
    Gość

    Jeżeli to jeszcze aktualne to w domu kultury jest dziewczyna taka szczupła i wysoką śpiewa świetnie,na dniu kobiet śpiewała alleluja.porostu rewelacja coś niesamowitego.

    #35455 Reply
    iza
    Gość

    Byłam na ślubie w Makowiskach śpiewała tam dziewczyna(razem z ta organista co tam jest na sstał)Ave Maria, alleluja. było to przepiękne, ciary na rekach.coś wspanialego

    #35476 Reply
    Jagna
    Gość

    Masz namiary na tą dziewczynę? Kiedy był ten ślub?

    #35508 Reply
    iza
    Gość

    2 maja w Makowiskach

    #35519 Reply
    Robert
    Gość
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 30)
Odpowiedz do: Reply #5336 in AVE MARIA na slubie
Twoje informacje