R e k l a m a

AVE MARIA na slubie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 30)
  • Autor
    Wpisy
  • #35525 Reply
    Jagna
    Gość

    Iza, będę bardzo wdzięczna!! czekam na namiary

    #35535 Reply
    Iza
    Gość

    Jagna mam namiary, daj kontakt do siebie.

    #35574 Reply
    Jagna
    Gość

    proszę o kontakt mailowy

    blog200@autograf.pl

    #35631 Reply
    Jagna
    Gość

    Iza, jesteś jeszcze tu 🙂

    #35632 Reply
    iza
    Gość

    Przekazałam twoje namiary.miała się z tobą kontaktować,sprawdź skrzynkę

    #35633 Reply
    Jagna
    Gość

    ok, faktycznie jest! dzięki wielkie

    #38736 Reply
    Micky
    Gość

    Prosiłbym również Szanowna Jagnę lub Izę o przekazanie namiarów na śpiewaczkę o której jest mowa. mail: n-kolodziejczyk@wp.pl

    #38759 Reply
    Mefisto
    Gość

    Ave Satan może być?

    #38855 Reply
    powe
    Gość

    Ave Maria to piosenka pogrzebowa.

    #38863 Reply
    Ell
    Gość

    Ty chyba głupi jesteś

    #38958 Reply
    Disko_z_pola
    Gość

    Zapodajcie ,,Ona tańczy dla mnie” albo ,,Żono moja” to impreza się rozkręci ^^

    #61155 Reply
    Para
    Gość

    Polecam nowego organiste z siemkowic. Supcio glosik gra super. Razem juz z chlopakiem rozmawialismy z nim i jest git. Gra i spiew na wysokim poziomie. Naprawde warto zainwestować. Niezapomniane chwile napewno. Polecamy każdemu;)

    #64431 Reply
    Ewelina
    Gość

    To chyba nie słyszeliście jak śpiewają 2 dziewczyny z Zawad,- to się nazywa prawdziwa oprawa muzyczna. Dziewczyna potrafi zaśpiewać Ave Maria jakie tylko będziecie chcieli,do tego potrafi grać, a inne pieśni śpiewają na głosy…normalnie ciaaaaaaaryyy!!!

    #64444 Reply
    Kalina
    Gość

    „Ave Maria” to oddanie się zatrwożonej matki w opiekę świętej panienki. Prośba o ochronę dla niej i dziecka.Muzyka Schuberta piękna, ale nie jest to utwór do śpiewania na ślubie.
    Tak samo zresztą, jak słynne „Windą do nieba” zespołu Dwa Plus Jeden,tak chętnie wykorzystywane na tej uroczystości. Tu z kolei jest mowa o ślubie zawartym bez miłości. A skoro już jesteśmy przy utworach. Słynne „Allelujah”, to nic innego , jak pieśń pochwalna na cześć- muzyki. Może nie warto naśladować innych? Tyle jest pięknych utworów.

    #65156 Reply
    Monika
    Gość
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 30)
Odpowiedz do: Reply #35535 in AVE MARIA na slubie
Twoje informacje