R e k l a m a

bałagan ,,politycznych" troli

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego bałagan ,,politycznych" troli

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #69912 Reply
  michu90
  Gość

  Szanowny Adminie, jak już pewnie zauważyłeś, zrobił się bałagan, dużo oszczerstw, podstaw do złożenia zawiadomienia do prokuratury za bezpodstawne oskarżenia, proponowałbym wpisanie do regulaminu forum banowanie osób, IP ? za bezpośredni atak personalny niepoparty żadnym dowodem, wszelkie epitety bądź inne obraźliwe sformułowania, np. na tydzień, miesiąc ? to na pewno poprawi metaforyczność dyskusji na tym forum. Bo na chwile obecną wygląda to tak że każdy może wrzucić tu jakieś mięso na każdą osobę bez żadnych konsekwencji, co z wolnością słowa nie ma nic wspólnego. Ja też nie zgadzam się z naszymi lokalnymi politykami, ale są granice wyrażania tego publicznie.

  #69913 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Popieram. Jeżeli ktoś nie umie kulturalnie rozmawiać, tylko poprzez epitety ad personam, to banuj i usuwaj posty.

  #69914 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  @Michu90 W pełni się zgadzam, chwilowo zdjęliśmy widget forum ze strony. Pracujemy nad trwałym rozwiązaniem problemu.

  Jeśli chodzi o blokowanie IP to niestety jest to niewykonalne, ponieważ wiele osób korzysta z tego samego IP, a inni z IP zmiennego.

  Patrząc po adresach IP część z komentujących to mieszkańcy naszego powiatu, natomiast jest też grupa – najprawdopodobniej „zawodowych” – trolli internetowych.

  Niestety komentujący nie zdają sobie sprawy, że na wniosek policji udostępniamy adres IP komentującego i taka osoba odpowiada za wypisywane słowa przed wymiarem sprawiedliwości – co kilkukrotnie miało już miejsce.

  #69915 Reply
  RTD
  Gość

  Krytykować, czy to żartując czy w bardziej poważnym tonie można. Ale to co się tu ostatnio dzieje (i to po każdej ze „stron’, choć jedna bryluje) jest zdecydowaną przesadą :/

  #69916 Reply
  Krajan
  Gość

  Nie przesadzajcie z ograniczeniem krytyki, nie straszcie prokuratorem. Jeśli się ktoś czuje pokrzywdzony niech idzie na policję. Jak się jest osobą publiczną (posłem, radnym) to trzeba wiedzieć, że nie wszystkim podoba się to co ta osoba robi. Konstytucja gwarantuje nam wolność słowa, oczywiście bez ublizania. Nie można tolerować zastraszania dziennikarzy czy innych osób. Pamiętajcie, że jest rok wyborczy. Niektórym pasowałoby by był całkowity zakaz krytyki.

  #69917 Reply
  RTD
  Gość

  Problem polega właśnie na wulgaryzmach i tym, że wielu tylko to pisała w swoich postach. Wątpię aby ktoś winił za to platformę na której się to odbywa. Winni jesteśmy my użytkownicy 🙂

  #69918 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Dość długo dyskusja była całkiem merytoryczna jak na standardy forum. Ale jak zabrakło argumentów, to zaczęło się obrażanie wszystkich dookoła.
  Poza tym, ludzie popierający pewną opję polityczną oglądają paski TVP Info, polityków (wypowiedzi typu: zdradzieckie mordy itp.) I potem są efekty. Jeśli prezentuje się sobą, jako polityk skrajne postawy, to trudno oczekiwać od obywateli bóg wie czego.

  #69919 Reply
  Krajan
  Gość

  Nie bójmy się krytykować, przyjmijmy krytykę kierowaną do nas, wyciagajmy wnioski. Niech to wszystko się dzieje dla dobra wspólnego. Wyciagajmy argumenty, dyskutujmy o problemach. W tych trudnych czasach, zawirowaniach politycznych i medialnych oddzielajmy ziarno od plew. Oceniajmy ludzi po ich dokonaniach, rozliczajmy z tego co mówią szczególnie przy urnie wyborczej.

  #69927 Reply
  zły
  Gość

  obowiązkowa rejestracja na pewno by pomogła, zarejestrowanie się na forum prawdopodobnie jest ponad możliwości intelektualne przeciętnego, pisowskiego czy innego pełowskiego trolla

  #69928 Reply
  witek
  Gość

  Wprowadzcie obowiazek logowania sie/zalozenia konta przed skomentowaniem postu. Warunkiem zalozenia konta niech bedzie podanie nr telefonu na ktory wyslany zostanie sms z kodem potrzebnym do zalozenia konta! Niestety polska cebula jest gleboko zakorzeniona w niektorych domach,ze zeby kulturalnie móc się wypowiadać, trzeba podjąć takie kroki!

  #69932 Reply
  Normalny
  Gość

  Skoro chcecie wszystkich znakować jak podczas okupacji, to może redakcja portalu zacznie podpisywać się z imienia i nazwiska, a nie anonimowo straszy użytkowników policją?

  #69933 Reply
  zły
  Gość

  w danych kontaktowych znajduje się imię i nazwisko admministratora, chyba, że jest ich kilku

  #69944 Reply
  Prawy
  Gość

  O ironio obłudy zakładającego ten post może wytłumaczysz dlaczego protestujący przed sądem nie ponieśli jeszcze konsekwencji za używanie zniczy ? tym samym obrażając uczucia religijne o to wolność słowa w wykonaniu lewactwa propagowanie różnych dewiacji tfuuu

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: bałagan ,,politycznych" troli
Twoje informacje