R e k l a m a

BASEN

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #123933 Reply
  basen
  Gość

  W Pajecznie bakterie w basenie i warunki rodem z lat 90, a w Działoszynie planowany nowoczesny obiekt z saunami i sterfą dla dzieci.

  #123936 Reply
  kielbasa wyborcza
  Gość

  Obiecac i zaplanowac mozna nawet lotnisko na targowicy, poki obiekt nie powstal, jest to tylko kolejna obietnica przedwyborcza

  #123938 Reply
  Pablo
  Gość

  Jako miłośnik pływania cieszę się, że powstanie nowy obiekt tego typu w naszej małej ojczyznę, chociażby dla tego, że w razie awarii pływalni w Pajęcznie nie będę musiał jechać do Radomska, Wielunia czy Bełchatowa. Mam tylko nadzieję, że ta inwestycja nie podzieli losów hucznie otwieranych dróg czy innych obiektów, które z braku pieniędzy na bieżące utrzymanie niszczeją.
  Wziąć 10 mln. Na budowę basenu nie jest sztuką, tym bardziej, że okaże się po przetargu, że najniższa cena będzie znacznie przekraczać budżet. Powinno się już teraz pomyśleć i policzyć, czy gminę będzie stać na jego utrzymanie, bo nie ma co liczyć, na to, że basen sam na siebie zarobi.
  Z czysto biznesowego punktu widzenia, jeśli jeden obiekt na terenie powiatu, choć na jego utrzymanie składa się kilka gmin nie jest w stanie sam się utrzymać, to czy jedną gminę będzie na to stać? Oby.

  #123948 Reply
  Zooro
  Gość

  Oby nie mieli takich dyrektorów w Działoszynie jak burmistrza w Pajęcznie czy na basenie. Bo wszyscy uciekają z pracy i jest syf, bałagan i niema komu robić. Ale za to mają oszczędności,których nie potrafią wydać.

  #123964 Reply
  jadzia
  Gość

  A w której pisowskiej gminie pracownicy nie odchodzą? nie licząc kolesi nierobów!

  #124136 Reply
  Olek Oliw
  Gość

  No i co uporali się w powiecie z tymi bakteriami!!!

  #124140 Reply
  ANIA
  Gość

  Podobno na dniach,prace cały czas trwają.
  Jupi

  #124162 Reply
  Magda
  Gość

  Mam pytanie co jaki czas Sanepid bada wodę i jakoś wody w basenie.
  Co tydzień, bo moje dziecko zaczęło naukę we wrześniu.

  #124388 Reply
  Kinga
  Gość

  Co dziennie sanepid pobiera próbkę, na badania.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: BASEN
Twoje informacje