R e k l a m a

bezkarność

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #36115 Reply
    2zybki
    Gość

    czy wiecie że policja każdemu z was może zabrać prawko, kiedy tylko będą chcieli?? a sąd będzie trzymał ich strunę nawet jak zeznania są rozbieżne. Mało tego słyszałem rozmowę 2 kobiet z banku. Policjanci biorą kredyty i to prawie wszyscy z Pajęczna. Raty miesięczne mają wychodzić po ponad 3 tysiące. Jak oni chcą je spłacić skoro zarabiają po te 3 tysiące??? kto ich z tego rozliczy??

    #36117 Reply
    eter
    Gość

    W Rząśni z gminy ktoś podprowadził 0,5 mln zł i winnych nie ma, sprawca nie ukarany, kasa nie wróciła. Wszyscy chodzą uśmiechnięci, przecież to nie zginęło z ich portfela. Co się martwić, jak wszyscy dochowali procedur 😉

    #36119 Reply
    Rozsądny
    Gość

    Policja może zabierać PJ bo rząd wprowadził takie przepisy. Co do kredytu to nie wiem o co ci chodzi. Skoro dostają to mają zdolność kredytową, a dzisiaj niestety takie czasy, że bez kredytu ciężko 🙁

    Eter co wójt powinien twoim zdaniem zrobić? Podać się do dymisji, zwolnić pracowników? Jeśli dochowali procedur to są ofiarami kradzieży i tyle.

    #36219 Reply
    szydło_z_worka
    Gość

    @Rozsądny, trafnie to nazwałeś, są „ofiarami”. W normalnym państwie nigdy, by do tego nie doszło. A czy procedury były dochowane ? Nie wiem, po prostu można teraz konfabulować. Myślisz, że wyjaśni to KPP Pajęczno ? A propos masz konto internetowe ? Robiłeś kiedyś przelew ?
    Nie ważne, pewnie wkrótce radni z Rząśni zagłosują nad wsparciem lokalnej policji o zakup nowego samochodu. A karuzela kręci się dalej.

    #36243 Reply
    2zybki
    Gość

    też byś miał zdolność kredytową jakbyś miał stała państwową posadę. Nie oszukujmy się policjanci w świetle zaostrzenia przepisów skorzystają na łapówkach i innych rzeczach. Zresztą pomyśl jak ci się to kalkuluje zarabiasz 3 tysiące miesięcznie a kredytu mas spłacić w ratach co miesiąc po 3.5 to jaki widzisz sens szczególnie że żona jednego nie pracuje a on cały czas lata z suszarką. Nie mam zamiaru sypać nazwiskami powiem tylko że praktycznie wszyscy tak robią

    #36279 Reply
    urwis
    Gość

    Przepis dotyczacy zabierania prawo jazdy przez policje narusza inne przepisy. Przede wszystkim kto wydaje prawko? Starosta! policjant nie ma prawa odebrac dosłownie prawka tylko zabiera dokument, a nawet jesli policjant zabierze dokument to czeka sie na wykonalnosc administracyjną. Te odbieranie spowoduje wiecej łapówek!

    co do kredytów to jesli bank udziela komus pozyczki to czyjes zmartwienie, nie przesadzajmy ze policjant nie moze wziasc pozyczki. Przeciez jesli nie bedzie spłacał to komornik zaraz go znajdzie.A ze biega z suszarka w pracy to juz inny temat.

    #36293 Reply
    ona
    Gość

    @2zybki ty chyba nie kumasz co to zdolność kredytowa.

    #36302 Reply
    2zybki
    Gość

    ona ja doskonale wiem na czym polega. Wiem o co ci chodzi ale zauważ ile oni maja do spłaty na miesiąc 3.5 tysiąca jak nikt prócz niego nie pracuję

    #36306 Reply
    wiedzący
    Gość

    To nie chodzi czasami o pożyczki dla mundurowych co sobie mogą raz na jakiś czas po 5 tys na członka rodziny brać a państwo za nich płaci? Bo jak tak to pewnie spłacą 🙂

    #36307 Reply
    2zybki
    Gość

    wiedzący właśnie nie o te pożyczki

    #36308 Reply
    ona
    Gość

    piszecie głupoty bo się biedni nie dostaliscie do Policji? założę się ze każdy kto obraża Policję lub innego urzędnika państwowego choć raz próbował dostać się do tego zawodu i mu nie wyszło….. jeśli ktoś jest świadkiem przestępstwa ma obowiązek to zgłosić inaczej sam podlega odpowiedzialności karnej takie czcze słowa nie podparte dowodami są niesprawiedliwe tym bardziej że wygłaszane są anonimowo i nie możliwości konfrontacji….

    #36312 Reply
    Radek
    Gość

    Ale w godzinach urzędowych, to ty nie siedź na forum i nie dyskutuj, tylko wypełniaj swoje obowiązki, za które masz płacone z pieniędzy obywateli.

    #36313 Reply
    Borys
    Gość

    @2zybki jeśli on zarabia około 3tys ( bo tak średnio zarabiają) i jego żona nie pracuje, to jaki bank udzieliłby mu takiej pożyczki skoro rata w przeliczeniu wychodzi drożej jak zarabia 🙂 weź się je#bnij 🙂

    #36316 Reply
    ona
    Gość

    nie trzeba być urzędnikiem żeby wiedzieć ze pewne rzeczy są po prostu nie fer…..można np pracować na kasie

    #36330 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    2zybki chyba cie boli że ktoś ma lepiej!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Reply #36312 in bezkarność
Twoje informacje