R e k l a m a

Biedronka Wieluńska

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #92244 Reply
    Gość

    Kiedy otwarcie biedronki na wieluńskiej?

    #92252 Reply
    Janek
    Gość

    Jutro rano 4,30 zapraszamy

    #92254 Reply
    gość
    Gość

    co to następna stonka w Pajęcznie?

    #92263 Reply
    Agnieszka
    Gość

    Otwarcie jest jutro – 19 grudnia 2019, ul. Wieluńska 63

    #92264 Reply
    Franio
    Gość

    Witaj Agnieszko czy to jest wiarygodna informacja czy też żart. Druga biedronka w Pajęcznie.

    #92266 Reply
    Rafal
    Gość
    #92267 Reply
    Agnieszka
    Gość

    To nie żart, oprócz gazetki, którą miałam w skrzynce pocztowej, dostałam smsa od biedronki o jutrzejszym otwarciu i że pierwszych 100 klientów dostanie upominek

    #92268 Reply
    Emigrant
    Gość

    Właściciel terenu musi mieć ciekawe dojścia w Łodzi. Wcześniej nie chcieli pozwolić na zjazd z drogi krajowej, a teraz nagle przestawiono granice terenu zabudowanego żeby był zjazd z krajówki do portugalskiej Biedronki.
    Oj będzie tam sporo wypadków, bo mocno rozpędzone ciężarówki będą zjeżdżać z górki od Dylowa.

    #92270 Reply
    Grzes
    Gość

    Już odzywa się konkurencja …
    I przed Biedronką ma tez ktoś dojście bo tez jest zjazd . A ile osób ma dojście w Łodzi za Biedronką…

    #92273 Reply
    gość
    Gość

    Zjazdów jest dużo na tym odcinku, tylko zależy który jest zjazdem indywidualnym- czyli na posesję do domu a który publicznym – do prowadzenia działalności.

    #92313 Reply
    Emigrant
    Gość

    WPIS USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA

    #92314 Reply
    Mariusz Nowicki
    Gość

    Zostałem przez Pana pomówiony Panie Emigrant .Informuję że oddaję sprawę na policję a po ustaleniu Pana danych skieruję sprawę do sądu .

    #92317 Reply
    Janek
    Gość

    Bardzo dobra reakcja Pana Nowickiego za pomówienia powinno się zgłaszać na policję

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #92270 in Biedronka Wieluńska
Twoje informacje