R e k l a m a

Biedronka

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #6415 Reply
    emil
    Gość

    Dlaczego w Biedronce w Pajęcznie nie ma małych koszyków? Czyżby polityka większy wózek = większe zakupy? jeszcze rozumiem jakby Biedronka była duża ale w Pajęcznie to ciasnota. Człowiek o człowieka się ociera a co dopiero jak wszyscy wezmą wózki.

    #6416 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Spokojnie. Stare koszki były już dosyć zniszczone i zamówione zostały nowe. Wkrótce powinny dotrzeć.

    #6418 Reply
    qwe
    Gość

    Problem w tym, że stare powinny chyba zostać zabrane i wymienione, gdy dojdą nowe. A tak od ponad tygodnia jest chaos. Trochę żenujące zachowanie ze strony kierownictwa.

    #8242 Reply
    robert
    Gość

    Przykłady głupoty i braku organizacji w tym kraju można mnożyć i mnożyć.. to nie dotyczy tylko Biedronki.

    #8347 Reply
    Jan
    Gość

    Co do Biedronki, to przydałoby się jeszcze ogarnąć sprawę kierowców parkujących zaraz na początku wjazdu po lewej stronie na tych kilku pierwszych metrach – praktycznie barykadują całe schody. Szkoda, że nie da się wjechać autem do samego sklepu.

    #8495 Reply
    Epj
    Gość

    Ci przy schodach też są uciążliwi ale najlepsi to ci co prawie na pasach parkują przy biedrze 🙂

    #28054 Reply
    Karolina
    Gość

    Jak dla mnie to cały ten parking to jeden wielki cyrk 😀 wjedzie tir z dostawą i dupa blada. ” róbta se co chceta” 😀

    #28058 Reply
    nie_mogę
    Gość

    kupujcie dalej w biedronce, zagraniczny kapitał, nie płaci podatków, wypłaca minimalne pensje.

    #28077 Reply
    Dam
    Gość

    Akurat biedronka płaci u nas podatki

    #28078 Reply
    nie_mogę
    Gość

    Dam, biedronka nie płaci u nas podatków tylko je odprowadza.

    każdy produkt ma w sobie podatek, który biedronka odprowadza. nie płaci natomiast podatku od zysku a to jest dosyć duża różnica.

    #28079 Reply
    indoor
    Gość

    nie podpisuj nie-mogę tylko właściciel sklepiku który nie może podnieść cen, to będzie fer

    #28081 Reply
    biznesmen
    Gość

    @Dam Albo jestes glupi albo klamiesz. jak kiedys zalozysz firme i przyjdzie ci placic podatek to tez sie bedziesz wkurzal ze zagraniczne podmioty go omijaja a ty musisz bulic. to jest chore.

    #28085 Reply
    nie_mogę
    Gość

    indoor (tak w ogóle to fajny masz nick) – nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to lokalne firmy płacą podatki z których funkcjonuje nasze chore państwo więc się trochę zastanów co piszesz. gdyby wszyscy kupowali w marketach budżet by runął i miałbyś biedę jak na ukrainie albo białorusi

    wiadomo, większość idzie tam gdzie najtaniej. swoją drogą to biedronka robi sprytny chwyt – nie ma w niej coca coli 2 litrowej tylko jest 1.75 litra, tak samo jest z setką innych produktów. ludzie kupują – bo tanio, lecz nie zwracają uwagi, że jest czegoś mniej.

    #28086 Reply
    tem
    Gość

    Lokalne firmy i mieszkańcy płacą podatki z których to wszystko funkcjonuje.
    Budżet gminy składa się między innymi z 37,53% wpływów z podatku dochodowego od osób fizycznych, zamieszkałych na terenie gminy czyli nas wszystkich i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą ponieważ rozliczamy się tutaj.I co najważniejsze jesteśmy tutaj zameldowani.
    Za zakupy w w/w Biedronce nie macie zrobionego nawet 1 mb chodnika, nie macie niczego. Z drugiej strony nie ma rodzimych sieci spożywczych.

    #28087 Reply
    beme
    Gość

    oczywiście wspierajmy polskie sklepy w których wali drożną, i 70% produktów to produkty zagraniczne w biedrze masz 90% polskich produktów i żaden market w Polsce nie ma tak dużych wymagań co do ich produkcji

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #28096 in Biedronka
Twoje informacje