R e k l a m a

Biedronka

Przeglądajasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #28088 Reply
    tem
    Gość

    Niech każdy kupuje gdzie uważa , gdzie taniej i lepiej , ja tylko mówię jak to funkcjonuje.

    #28089 Reply
    indoor
    Gość

    brawo beme
    nie-mogę poczytaj

    #28094 Reply
    nie_mogę
    Gość

    oczywiście wspierajmy polskie sklepy w których wali drożną, i 70% produktów to produkty zagraniczne w biedrze masz 90% polskich produktów i żaden market w Polsce nie ma tak dużych wymagań co do ich produkcji

    drogo czy nie drogo to zależy gdzie i co kupujesz. wiadomo, że jak się płaci państwu uczciwie podatek i nie ma się kilku tysięcy sklepów w kraju to się nie posrasz i nie sprzedasz taniej niż kupujesz bo tak pewnie wychodzi jakby się chciało konkurować z biedrą czy innymi marketami.

    co do produktów polskich w biedronce to nie wiem skąd bierzesz to liczby, nie kwestionuję ale to że polskie nie zawsze znaczy że lepsze. biedronka ma wszystko robione po taniości i masowo, co na pewno odbija się na jakości produktów.

    jak kogoś nie stać to wiadomo, że kupuje gdzie najtaniej ale gdyby wszyscy kupowali wszystko w samych supermarketach nasz kraj straciłby taki procent budżetu, że gwarantuję ci, że odczuliby to wszyscy.

    #28095 Reply
    Dam
    Gość

    @nie_mogę

    Dam, biedronka nie płaci u nas podatków tylko je odprowadza.
    każdy produkt ma w sobie podatek, który biedronka odprowadza. nie płaci natomiast podatku od zysku a to jest dosyć duża różnica.

    Nie masz racji. Jeronimo Martins, właściciel biedronki jest znany m.in z tego, że nie ucieka z podatkami za granicę i CIT płaci tutaj w Polsce
    http://biznes.nf.pl/niskie-wplywy-z-cit-firmy-transferuja-zyski-za-granice,,48365,127
    „W 2012 r. portugalski właściciel sieci Biedronka zapłacił ponad 295,7 mln zł podatku CIT.”
    Jest to piąte miejsce pod względem najwyższego zapłaconego przez firmę podatku w Polsce.

    @biznesmen

    @Dam Albo jestes glupi albo klamiesz. jak kiedys zalozysz firme i przyjdzie ci placic podatek to tez sie bedziesz wkurzal ze zagraniczne podmioty go omijaja a ty musisz bulic. to jest chore.

    Prowadzę działalność, to raz. Dwa- swoje prostackie i agresywne wypowiedzi skieruj w inną stronę, najlepiej do siebie, bo jak wyżej pokazałem właściciel Biedronki płaci podatki w Polsce. Nie musi, ale to robi. Taki z Ciebie Janusz, że nawet doczytać Ci się nie chciało 🙂

    #28096 Reply
    nie_mogę
    Gość

    Dam przyznaję ci rację, myślałem, że wszystkie markety robią ten wałek. plus dla biedry. ale jakim prawem inne sieci nie płacą tego podatku – nie mam pojęcia.

    #28098 Reply
    indoor
    Gość

    tem opisałeś ok.38% budżetu gminy a reszta 62% skąd?

    #28128 Reply
    biznesman
    Gość

    DAM nagle zostałes przedsiebiorca pozatym jestes bardzo naiwny?
    Nie masz pojecia o biznesie.
    Gdyby biedronka byla Polska firma placila by wiecej podatku, a tak to ile im sie uda wytransfertuja za granice.

    PS. Nie odbieraj moich slow jako ataku to po prostu moje zdanie
    PO prostu prawda w oczy kole.

    #28131 Reply
    indoor
    Gość

    czy to taki biznesman jakich w Polsce pełno, u którego ludzie pracują za najniższą krajową lub „nieco” mniej?
    PS. Nie odbieraj moich słów jako ataku to po prostu moje zdanie
    PO prostu prawda w oczy kole.

    #28731 Reply
    przemo
    Gość

    Problemem nie jest to czy ktoś płaci podatki czy też nie, ale że musi płacić je takie wysokie bądź jest to podatek dochodowy, który każe ludzi za pracowitość i zaradność. Powinniśmy domagać się niesprawiedliwego podatku dochodowego, a nie skakać sobie do gardeł bo ten ma lepiej a tamten gorzej to trzeba go oskubać. Gmina dostaje subwencje z budżetu państwa odpowiednio uzależnionych od wpływów z podatków dochodowych od osób fizycznych (najwięcej).

    #28735 Reply
    indoor
    Gość

    bardzo dobra jakość – cena więcej takich

Przeglądajasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #28098 in Biedronka
Twoje informacje