R e k l a m a

Bilans rządów PiS. Polska ma poważny problem

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Bilans rządów PiS. Polska ma poważny problem

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #112465 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Znane są pierwsze wyniki spisu powszechnego. Te nie mogą napawać optymizmem. Ubywa dzieci i młodzieży, podobnie jak ludzi w wieku produkcyjnym. Wyjątkiem są seniorzy. Tych w ciągu 10 lat przybyło aż 30 proc., czyli blisko 2 mln. Dane GUS pokazują też, że pracujemy coraz dłużej oraz częściej się rozwodzimy.
    Liczba Polaków maleje praktycznie we wszystkich grupach wiekowych. Najgorzej jest wśród osób w wieku produkcyjnym.
    Dodatkowo inflacja jest jedną z największych w Unii Europejskiej, a ceny paliw najwyższe w przeliczeniu na średnie wynagrodzenie.
    PiS dotrzymał słowa danego 8 lat temu – Polska w ruinie.
    Zapraszam do dyskusji, szczególnie pisowców oraz zwolenników.

    #112468 Reply
    Marta
    Gość

    To było do przewidzenia, skoro nawet że zwykłego ocieplania liceum zrobiła się sprawa karna (sprawa karna pani poseł).

    #112469 Reply
    Wyborca nie pis
    Gość

    I ta sprawa nie ma finału do dziś, pewnie idzie do przedawnienia, 9 rok. Tacy są prawi i sprawiedliwi. Pis to oszustwo tysiąclecia. Nieprawda becia?

    #112528 Reply
    Czerwony pis
    Gość

    Kto jeszcze wierzy w Polsce w jakieś prawo czy sprawiedliwość? Złodziejstwo i dziadostwo dookoła. Kicha totalna.

    #112530 Reply
    RTD
    Gość

    W telewizji nic nie dają o problemach. Tzn. mówią, ale to wina tego rudego Niemca Tuska wszystko i jego kolegów z Rzeszy. To on rządzi 7 lat. Trzeba to wreszcie zmienić! Tusk do dymisji!

    #112531 Reply
    ehhh
    Gość

    RTD i ty tak na poważnie – wyłącz telewizje oraz radio i włącz myślenie. Choć nie wiem czy to już nie za późno

    #112532 Reply
    RTD
    Gość

    No ale serio tak mówili z 15 minut podczas chyba przedwczorajszych wiadomości. Telewizja publiczna i mam nie wierzyć? 🙃

    #112533 Reply
    ehhh
    Gość

    A już się wystraszyłem że wyprali i ciebie

    #112536 Reply
    państwo teoretyczne
    Gość

    I po co się wysilacie lemingi Brejza wam zapłacił czy jak 🤔 a może tak piszecie na POlecenie przełożonych z Berlina 🤔

    #112537 Reply
    lalala
    Gość

    I czego tak piszczysz pisiorze ? Boisz się ,że następne rządy odejmą Ci wypasożytowaną kasę z koryta ?

    #112538 Reply
    Rafaelo
    Gość

    Ot to to. Taka ruda dycha wie że koryto się kończy i trzeba będzie odpowiadać za lody.

    #112558 Reply
    OLA
    Gość

    a ja wiem kto to pisze o tych lemingach ciągle, 🙂
    nawet prywatnie się zapominasz i tego słowa używasz 😉
    no, masz za co tak obrażać innych za odmienne poglądy polityczne. wcześniej bez pracy, bez takiej forsy, bez takiego wykształcenia, itd.. a tu nagle takie profity… na masz się czego pluć, bo jak ktoś inny będzie rządził to hm…. haha

    #112573 Reply
    lalala
    Gość

    To kto to taki ?

    #112590 Reply
    Bocian
    Gość

    Jak to kto, ruda dycha.

    #112598 Reply
    Czerwony PIS
    Gość

    Ruda dycha. Daj głos 🙂

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: Reply #112530 in Bilans rządów PiS. Polska ma poważny problem
Twoje informacje