R e k l a m a

Bogacze od Pieluchy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 296)
  • Autor
    Wpisy
  • #71974 Reply
    Chłop że wsi
    Gość

    To miernoty, zapisali się do PiSu aby uratować życie. Oprócz zamieszania, zastraszania i zadymy nic nie potrafią pozytywnego zrobić.

    #71985 Reply
    Sulimir
    Gość

    Mogli się zapisac do platformy, nie musieli by nic robić a piniązki same by przyleciały, w końcu jeszcze mamy trochę krów z których da się doić, a ty chłop ze wsi siedziesz sobie z tym swoim peselem i jedynie wąchasz krowie kupy, nic dziwnego że ci szkoda

    #71991 Reply
    Chłop ze wsi
    Gość

    Lepiej doić krowy niż niezasluzone, niezapracowane pieniądze ze spółek państwa. Gdzie tu jakaś etyka czy moralność.

    #71992 Reply
    platfustochoroba
    Gość

    to dój krowy, czego zazdrościsz

    #72053 Reply
    Czarek
    Gość

    Pajęczański PiS z posłanka na czele tworzy kaste milionerów. Ja nie mam nic do milionerów jeśli się dorobili uczciwą pracą a nie poprzez zapisanie się do partii i wykorzystywanie państwowych pieniędzy bez umiaru. Mam nadzieję, że jesienią ludzie się zorientują o co chodzi.

    #72057 Reply
    ???
    Gość

    „Państwowe” pieniądze to określenie potoczne. To jest nasza gotówka, dobrowolnie oddana lub wyłudzona na określone cele. Na pewno nie jest tym celem napychanie kieszeni partyjniakom za wątpliwej jakości „pracę”. Takich grabieży w majestacie prawa Polska jeszcze nie widziała. Nawet za słynnej „komuny”.

    #72071 Reply
    Bronek
    Gość

    Pycha i Szmal

    #72084 Reply
    Michał
    Gość

    Ale pisiory się oblawiaja, ale doja.

    #72115 Reply
    Elbesciak
    Gość

    Podobno znowu podwyżki dostali.

    #72125 Reply
    Pisia
    Gość

    Takim to zawsze będzie mało.

    #72173 Reply
    Ziomek
    Gość

    A ci dalej doja.

    #72182 Reply
    Bernard
    Gość

    W tym roku wybory, za rok kolejne. Nie legitymizujmy dojnej zmiany.

    #72195 Reply
    Pisior
    Gość

    Ostatnio w hotelu Wodnik bawili się na 102, ci z naszego regionu też. Ciekawe jak ta sprawa się dalej potoczy, bo były i trudne momenty.

    #72198 Reply
    Pajeczok
    Gość

    Ano jest wielka kasa to i zabawa.

    #72212 Reply
    Wacek
    Gość

    Kto wie gdzie się wczoraj bawili?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 296)
Odpowiedz do: Reply #72057 in Bogacze od Pieluchy
Twoje informacje