R e k l a m a

Brak info o lokalu wyborczym w gimnazjum/SP2 uniemozliwil dotarcie na wybory

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Brak info o lokalu wyborczym w gimnazjum/SP2 uniemozliwil dotarcie na wybory

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #98093 Reply
    paj@wp.pl
    Gość

    jak w temacie wyzej. Bylem swiadkiem jak ludzie podjezali pod szkołe/parking, po czym widzac ze pozamykane odjeżali. wystarczylo zawiesic napis do lokalu wyborczego czyli do hali sportowej. Rozmawiałem ze znajomymi i wielu sobie odpusciło bo nie wiedzialo gdzie moga zaglosowac. Ja przeczytałem w necie ale nie kazdy mial moliowsc
    Oszywiscie osoby zdeterminoawne dzwoniły badz dopytywały i dotarlły.
    Mam nadzieje ze w II turze 12 lipca wszyscy beda juz wiedziec gdzie moga zaglosowac.

    #98096 Reply
    Co ty gadasz
    Gość

    Co Ty gadasz? Sam zajechałem i byłem zdziwiony, że brama zamknięta ale na niej wisiała jak byk tabliczka ze strzałką i napisem ” Do lokalu wyborczego” – nie trudno było się domyślić, że drogowskaz dotyczy Hali Sportowej.

    #98097 Reply
    jeden z wielu
    Gość

    że też ludzie lubią sobie utrudniać życie przecież była możliwość głosowania korespondencyjnego to nie .. bo Janusz z Grażyna muszą się pokazać w alfie romeo przyszpanować na parkingu i stać w kolejce a potem płacz na forum ludzie myślenie naprawde nie boli

    #98098 Reply
    User
    Gość

    Jeśli kogoś pokonała tabliczka informacyjna to może lepiej żeby nie głosował

    #98099 Reply
    RTD
    Gość

    Przed wejściem i strzałką powinien stać wachman i kierować bidnego niepiśmiennego wyborcę. Za rękę najlepiej. A całość zakończyć wręczeniem drobnego upominku. Takie 500 zł byłoby do przyjęcia.
    Wtedy byłoby ok 😜

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Reply #98099 in Brak info o lokalu wyborczym w gimnazjum/SP2 uniemozliwil dotarcie na wybory
Twoje informacje