R e k l a m a

Brawo Olga Szczypiór!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #77746 Reply
    Jola
    Gość

    Do wszystkich hejterów! W związku z licznymi atakami na osobę Olgi Szypiór, chciałbym napisać, że coś chyba Wam się w głowach pomieszało! To jest młoda, wartościowa osoba, która zrobiła wiele dobrego dla osób potrzebujących. Organizatorka festynów charytatywnych, lokalna aktywistka. Czy ta dziewczyna zasłużyła, żeby ją poniewierać, bo nie popiera Piotrka Mielczarka?! Ludzie! Jak wy się zachowujecie? To wasze myślenie, że młodość jest tylko po stronie Mielczarka jest żenujące! Takie dzielenie ludzi jest charakterystyczne dla PISu i zwolennikom pana Piotra coraz bliżej do tej partii. A Stanisław Dłubak to co młodzieniaszek? A Pan Hałaczkiewicz to co? Średnia wieku w komitecie Stowarzyszenia to prawie 47 lat…

    #77748 Reply
    No w końcu
    Gość

    No w końcu ktoś się odważył. Brawo bo każdy kto najeżdża na działania polityczne jest w coś zamieszany. A bronić nie ma komu, sami oskarżyciele

    #77749 Reply
    Zumba
    Gość

    Olga nie przejmuj się, jesteśmy z Tobą! Ta agresja i chamstwo obrócą się przeciwko Mielczarkowi.

    #77754 Reply
    obrona
    Gość

    wsyztsko w praniu wyjdzie

    #77758 Reply
    marian
    Gość

    kto jest bez grzechu niech pierwszy kamień rzuci

    #77781 Reply
    wyborca
    Gość

    no właśnie kamieniami to jest obrzucana Olga i to przez ludzi z komitetu Stowarzyszenie Ziemii Pajęczańskiej.

    #77914 Reply
    pomagasie
    Gość

    Gratulację dla Oli za robotę którą wykonuje dla dobra ogółu Proszę nie przejmować się tym hejtem

    #77917 Reply
    beeee
    Gość

    Ja mam pytanie do osoby która założyła ten post w jaki sposób i gdzie jest szkalowana pani Olga bo szukam i szukam i nic nie mogę wyszukać ??Czy może to kolejny zryw aby doczepić się do Mielczarka .Pragnę zauważyć ,że na tym portalu obrażają jedni i drudzy zwolennicy swoich kandydatów .Jedynie co zauważyłem to płacze pana Tokarskiego jak to wszyscy go atakują i jaki to Mielczarek jest beeee i jaka taka kampania jest brudna .To ja się zapytam kto wypuścił plotkę o tym że górecki mam być vice ?? Pan Mielczarek odniósł się do tego na swoim FB a mimo to temat cały czas otwarty ,pytam się po co ??.Pozdrawiam wszystkich myślących i tych którzy nie boją się zmian.Ostatnia sprawa do zwolenników pana Tokarskiego ,którzy wręcz zlinczowali na portalu Mielczarka za to ,że otwarcie napisał że chcę współpracy z każdą partią (chodzi głównie o pis) przypomnę tylko ,że jeszcze nie tak dawno pan Tokarski romansował z panem Gowinem

    #77918 Reply
    Rafał D
    Gość

    Olga była obrażana na fecebooku za to, ze oficjalnie poparła Dariusza Tokarskiego, po lawinie hejtu usunęła swoje poprcie. Można to sprawdzić.

    #77919 Reply
    beeee
    Gość

    panie Rafale z tego co pamiętam to niejaki pan Boroń zwrócił uwagę Oldze ,że startowała z komitetu który w swoim programie miał główne założenie …czas na zmiany ??? chyba każdy wie co się pod tym kryło bo skoro pani Olga uważała ,że czas na zmiany więc nie godzi się z tym co dzieje się w gminie.Pani Olga skasowała swoje poparcie bo zwyczajnie wie ,że sama strzeliła sobie w stopę a tu nagle po paru dniach wylewanie kolejnych żali .Proszę was ludziska nie dajmy się zwariować

    #77921 Reply
    koleżanka
    Gość

    No właśnie nie dajmy się zwariować. Jeśli Olga robi festyn charytatywny, który wspiera organizacyjnie burmistrz to dlaczego ma go później nie popierać. To też sa pozytywne zmiany dla lokalnej społeczności. Natomiast to były bardzo nieprzyjemne ataki sprowadzające się do tego, że tylko pan Piotr Mielczarek ma monopol na fajne inicjatywy. Dobrze wiemy, że tak nie jest.

    #77926 Reply
    Tomek
    Gość

    Kolejny przykład .Jakby tu zaszkodzić P.Piotrowi Mielczarkowi . Jaki musi być strach wielki przed zmianami. Kombinacje na wszystkie możliwe strony. Młody ,fajny człowiek z zasadami, A przede wszystkim z pomysłami i ciągle ataki na Niego. Przeciez P.Tokarski 16 lat temu też był pełen wigoru I charyzmy, ale z czas każdy się wypala. Dajcie szansę P.Piotrowi , dlaczego się tak
    boicie co niektórzy?. Wszyscy go znacie I wiecie że to człowiek któremu można zaufać. DAJMY MU SZANSE.!!!!

    #77936 Reply
    Wyborca
    Gość

    Ludzie wszyscy zabarwiacie jedni w jedna druga stronę ja p.Ole popieram to że napisała na swojej stronie to jej sprawa jedynie co mnie zabolało to że użyła strony nie oceniam pomagam też do propagowania a tego być nie powinno, pomijając to dalej ja popieram co mam jeszcze do dodania czy wygra jedna czy 2strona pewne będzie jedno ludzie będą pokłuceni podzieleni jak klub warta Zawisza i nie piszcie że tych podziałów dokonuje p. Piotr a niestety p. Darek a jeśli tego nie widzicie jesteście chyba ślepi i przez te akcje zastanawiam się czy mój głos nie pójdzie tym razem na Piotra

    #77937 Reply
    Kalina
    Gość

    Czytam i nie mogę wyjść z podziwu. Jak Olga robi charytatywną akcję pod patronatem burmistrza to jest źle i trzeba jej dołożyć na Fejsie, ale jak ta sama akcja zostanie przeprowadzona pod patronatem Mielczarka to wtedy będzie wartościowa. Retoryka godna Trumpa.

    #77938 Reply
    Wyborca
    Gość

    Pajęczno całe wieki walczy z Działoszynem co nam dają wybory to że Działoszyn się łączy a Pajęczno dzieli nie wstydzę się że mieszkam w Pajęcznie ale wstydzę się takich buraków jak wy osoby co szczuja czy z jednej czy drugiej strony

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: Reply #77921 in Brawo Olga Szczypiór!
Twoje informacje