R e k l a m a

Burmistrzu

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #70154 Reply
  Dari
  Gość

  „Pogratulować” trzeba burmistrzowi za otwartość w wpuszczaniu na nasza gminę chińczyków którzy wykańczają miejscowych przedsiębiorców! No cóż ale Burmistrz zakupów w Pajęcznie nie robi On tylko w Pajecznie pobiera pensję ….
  Na jesień trzeba bedzie „podziękować” w głosowaniu!

  #70155 Reply
  Jan
  Gość

  Jakie wpuszczanie? Mamy wolność gospodarczą i każdy, w tym obcokrajowcy z odpowiednim zezwoleniem pobytu, ma prawo otworzyć działalność gospodarczą! Bogu dzięki, że doczekaliśmy czasów, gdzie burmistrz czy inny polityk nie ma prawa nikomu zabronić prowadzenia legalnego biznesu według własnego widzimisię. No chyba, że ktoś tęskni za komuną i zamordyzmem, to przepraszam.
  Mam swoje prywatne zdanie na temat burmistrza i własną ocenę działań, które od niego zależą, ale na litość boską, odrobina rozeznania w realiach funkcjonowania i kompetencji poszczególnych urzędów. A potem tacy ludzie pójdą do wyborów, decydować o wspólnej przyszłości…

  #70174 Reply
  Michał
  Gość

  Oj widać, że się czepiasz. Ja właśnie bardzo często widzę naszego burmistrza na zakupach w Pajęcznie lub czasem w Makowiskach. Mało tego zawsze miły i uśmiechnięty. Potrafi spytać, co słychać? To miłe i świadczy o tym jakim jest człowiekiem.

  #71324 Reply
  ania
  Gość

  15 tys miesięcznie za uśmiechy,dość dużo, więcej nie potrafi tylko suszyć ząbki….

  #71325 Reply
  Fiona
  Gość

  I się obudził…

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Burmistrzu
Twoje informacje