R e k l a m a

Chińczyk

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 89)
  • Autor
    Wpisy
  • #29506 Reply
    Antyfan
    Gość

    W domu towarowym zwanym biedronką powstanie nowy chińczyk …. potrzebny … sami się wypowiedzcie , a może są to nowe … miejsca pracy???

    #29508 Reply
    Smakosz
    Gość

    Moim zdaniem super pomysł, bo nie dość że będzie kolejny fastfood i może miejsca pracy to rozwiążemy jeszcze problem bezdomnych psów i kotów 🙂
    Tak zupełnie serio to bardzo fajnie że kolejna budka z jedzeniem się otwiera. Pracuję w Bełchatowie i jak jem na mieście to właśnie zazwyczaj w chińczyku.

    #29511 Reply
    nie_mogę
    Gość

    Smakosz nie jestem pewien czy chodzi tutaj o takiego gastro chińczyka tylko o taki szajs jak jest tam gdzie był Sedal

    #29513 Reply
    ola
    Gość

    Chodziło o sklep z chińskim śmieciami , co ludzie mają potem uczulenie lub inne choroby

    #29518 Reply
    Smakosz
    Gość

    a już myślałem, że fastfood 🙁
    takie sklep ze śmieciami też może być ale pracownikom powinno być wypłacane szkodliwe 🙂

    #29525 Reply
    olo
    Gość

    Do smakosza jadałe nieraz w łodzi chińszczyznę,dopóki się nie okazało że to mięso z psa,poszukaj sobie w interne.programu jakie to dobre jedzenie mają chińczyki czy turasy

    #29542 Reply
    Sebuś
    Gość

    Ludziom dali wypowiedzenia i teraz będą chińskim gównem handlować … dramat

    #29546 Reply
    ola
    Gość

    Tak jak i gówna u Turka jedzą, ale smakuje

    #29553 Reply
    master
    Gość

    Widzę ze temat założony przez byłego dzierżawcę stoiska w domu towarowym, bo nikt oprócz osób które dostały wypowiedzenia nie wiedział co tam będzie, a te osoby nie dostały wypowiedzenie pracy tylko stoiska, pora zrobić porządek w domu towarowym, lepiej żeby ktoś to dzierżawił w całości niż ma popaść w ruinę w końcu ktoś jest tego właścicielem i też musi z czegoś żyć

    #29559 Reply
    adam
    Gość

    MASTER ALE TY JESTEŚ FRAJER

    #29592 Reply
    master
    Gość

    adam masz coś do powiedzenia to powiedz

    #29617 Reply
    ja
    Gość

    Adam to ty jesteś frajer.

    #29623 Reply
    master
    Gość

    spokojnie panie/pani „ja” on mnie próbuje obrazić, moim zdaniem jeśli biedronka nie należy do mnie, ani budynek po domu towarowym, to i agencie tam sobie mogą otworzyć, niż ma wyglądać jak kiedyś przystanek

    #30077 Reply
    Roman
    Gość

    Teraz jak chinczyk otworzy sie w domu towarowym to będzie walic na całe Pajęczno!!!

    #30078 Reply
    tom
    Gość

    ja slyszalem ze nie nowy chinczyk powstaje tylko ze stary (z dawnego sedala) sie przenosi do domu towarowego.
    z kolei ciekawe co powstanie nowego po chinczyku…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 89)
Odpowiedz do: Reply #29546 in Chińczyk
Twoje informacje