R e k l a m a

Chińczyk

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 89)
  • Autor
    Wpisy
  • #30351 Reply
    romek
    Gość

    TAK, POPIERAM WYPOWIEDŹ aaa trzy razy drożej, a nawet 300% przebitki na niektórych artykułach.
    Pajęczańscy handlarze sami kupują towar od chińczyków, wystarczy tylko przejść po ryneczku,czy rynku w PAJĘCZNIE.Wszystko jest sprowadzane ZA GROSZE, W ILOŚCIACH HURTOWYCH(np KARTON BUTÓW U CHIŃCZYKA= 50ZŁ, PO ROZPAKOWANIU I SPRZEDAŻY PRZEZ HANDLARZA DAJE NAM 300 ZŁ ) z Wólki Kosowskiej pod WARSZAWĄ.Niech nikt nie mówi gdzie kto ma kupować,chińczyk powinien jeszcze wprowadzać promocje to by więcej sprzedał.A tak naprawdę kto to teraz czyta, niech w swoim otoczeniu wyeliminuje, wszystkie chińskie rzeczy i dosłownie wszystkie, zobaczymy jak długo da sobie radę.TRZEBA TROCHĘ TOLERANCJI DLA INNEJ NARODOWOŚCI,ONI PO PROSTU SĄ POTĘGĄ GOSPODARKI, PRZEDSTAWICIELAMI SWOJEGO KRAJU I SPRZEDAJĄ SWOJE PRODUKTY.
    TO CO CHIŃSKIE W NASZYM OTOCZENIU:
    przecier w jogurcie,kiełki,bakalie,fasola,ryby,czosnek,żarówki,elektronarzędzia,pieluchy,kosmetyki,proszki do prania,rtv,itd czytać etykiety i nie kupować jeśli złe. A TO SAMO KUPIMY W KAŻDYM POLSKIM SKLEPIE TYLKO DROŻEJ

    #30355 Reply
    ja_
    Gość

    no jak ktoś woli mieć grzyba z buta od chińczyka albo jakisę inne cudactwo to może iść za dyche buty sobie kupić. Tylko pytanie czy leki i nastepne buty nie wyjdą wtedy w takiej samej cenie jakby ktoś kupił porządne skórkowe buty ?

    #30358 Reply
    romek
    Gość

    tylko nie każdego stać na porządne skórkowe buty a te „nie skórkowe” u Polaka też są chińskie

    #30364 Reply
    aaa
    Gość

    jasne tylko ten but kupiony u chinola za 20zł a u Polaka za 89,99 to but i tak wyprodukowany w chinach, no pewnie ale chinczycy nie mają daru w rękach odkażania towaru siła woli, bzdury bzdury i tyle chińczyk będzie konkurencją dla waszej firmy i tyle taka prawda, sam widziałem jak jeden ze sklepów z oryginalną odzieżą zaopatrywał się w Tuszynie, z chińskimi ciuchami, a w pajęcznie metka ciach i tekst „mam niezłe adasie z przemytu z niemieć ” hahahahha

    #30380 Reply
    romek
    Gość

    CIESZCIE SIĘ POLACY ŻE MOŻECIE HANDLOWAĆ TYM CHIŃSKIM TOWAREM, BO NIEJEDEN Z WAS DZIĘKI NIM DOSZEDŁ DO PIENIĘDZY.JAK WPROWADZĄ WYŁĄCZNOŚĆ NA SWOJE TOWARY TO NIEJEDEN SKLEP, STOISKO PÓJDZIE Z TORBAMI.WTEDY NIEJEDNEMU NALEJE SIĘ WODY DO d….
    NIEWIEDZA KONSUMENTA POWODUJE, ŻE LUDZIE PRZEPŁACAJĄ U POLAKA TRZY KROCIE ZA TO SAMO, CO MOGĄ KUPIĆ U CHINOLA TANIEJ.TAKICH CWANIAKÓW W PAJĘCZNIE I OKOLICY CO NIE ZŁAPIĄ SIĘ NORMALNEJ PRACY, JEST BARDZO DUŻO, NIKT NIE CHCE PRODUKOWAĆ KAŻDY CHCE SPRZEDAWAĆ, NAJLEPIEJ KUPIĆ PARĘ KARTONÓW ZA MAŁĄ KASĘ, ROZPAKOWAĆ NA SZTUKI WCISNĄĆ BAJER KLIENTOWI I FORTUNA ROŚNIE W PORTFELU, ANI KASY FISKALNEJ TYLKO RYCZAŁT OSZUSTWO NA KAŻDYM KROKU.
    DLA CIEKAWOSTKI: JESZCZE TAŃSZE SĄ CHIŃSKIE WYROBY W MIEJSCOWOŚCIACH NADMORSKICH,WSZYSTKO PRZYPŁYWA KONTENERAMI,DO PORTU,TAŃSZY TRANSPORT.

    #30381 Reply
    nie_mogę
    Gość

    roman najlepiej wskocz do takiego kontenera i popłyń do chin, tam dopiero będziesz miał wszystko tanio! wręcz za darmo!

    #30388 Reply
    romek
    Gość

    odp: do nie mogę PRAWDA BOLI KONKURENCJE

    #30389 Reply
    ja_
    Gość

    a pozniej lament że likwidują tu zakłady pracy 😀 jak nie dbacie o swoje to nikt inny o to nie zadba tyle w temacie. A jak nie stać na skórkowe buty to lepiej z pypciem na nogach chodzić ?i kupić 10 par w cenie jednych ze skóry 😀 przykre ale prawdziwe, bo później biadolenie że pół rynty na leki idzie 😀

    #30390 Reply
    ja_
    Gość

    a i jeszcze dodam że mnie nie stać na chińskie rzeczy bo wolę kupić raz coś porządnego niż wydawać 10 razy na to samo gów..

    #30391 Reply
    romek
    Gość

    BUTY TO PRZYKŁAD, A TAK NAPRAWDĘ TO W PARÓWKACH, PASZTETACH INNYCH WĘDLINACH ZJADACIE CHIŃSKĄ SOJE, I JAKOŚ ŻYJECIE I ŻYCIE SIĘ KRĘCI, WSZĘDZIE SĄ CHINY.NASTĘPNIE W OKOLICY MODNE SĄ SWOJSKIE WYROBY,KTOŚ TAM ROBI SWOJSKĄ KASZANKĘ CZY KIEŁBASĘ, A WIECIE ŻE FLAK W KTÓRYM SIĘ ZNAJDUJE KIEŁBASA,CZY KASZANKA POCHODZI Z CHIN(BO NIKT NIE CZYŚCI JUŻ JELIT DO WYROBÓW, JAK TO ROBIONO KIEDYŚ BO SIĘ NIE OPŁACI,LEPIEJ KUPIĆ NA RYNKU NA METRY,A TO SĄ CHIŃSKIE JELITA,OSŁONKI) WSZYSTKIE MASARNIE TO ROBIĄ OD DAWNA. BRAK LUDZIE WASZEJ ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT CHIŃSZCZYZNY.

    #30392 Reply
    romek
    Gość
    #30794 Reply
    edward
    Gość

    CO Z TYM CHIŃCZYKIEM

    #30800 Reply
    aaa
    Gość

    a co ma być, po weekendzie kwietniowym otwarcie

    #30803 Reply
    Dawid
    Gość

    Ludzie to będzie dramat to co tam bedzie !
    Smród na pół ulicy!

    #30804 Reply
    pno
    Gość

    romek słyszałeś że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele.Nie wiem czy wiesz ale chińczyków nie ma w Tuszynie.I pewnie niech wszystkie lokalne sklepy padną. Zastanów się nad tym co piszesz.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 89)
Odpowiedz do: Reply #30355 in Chińczyk
Twoje informacje