R e k l a m a

Cholerne palenie!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 35)
 • Autor
  Wpisy
 • #57220 Reply
  Karolina
  Gość

  LUDZIE LUDZIE DLACZEGO PALICIE WSZYSTKIM W PIECACH !!! TRUJECIE SIEBIE I INNYCH !!! CHCESZ OTRUC SĄSIADA? TRUJESZ TEŻ SIEBIE I MOŻE SWOJE DZIECI !!! POMYŚLCIE O TYM !!!

  #57221 Reply
  q22
  Gość

  Lewactwo nie ma już o czym pisać. Tyle lat tak ludzie palili, to i teraz mogą! Na szczęście PiS już robi z wami porządek!

  #57222 Reply
  Jan
  Gość

  Trzeba zgłaszać takich „życzliwych” sąsiadów. Gdyby sąsiad nam okradał dom, albo wrzucał śmieci przez płot – nie mielibyśmy wątpliwości, że to wykroczenie, a przy zatruwaniu nas spalinami mamy z jakiegoś powodu skrupuły.

  #57223 Reply
  Fidel
  Gość

  Sorry, już się to więcej nie powtórzy! Teściowa wrzuciła do pieca swoje kapcie. Smród na całą wieś. Od dziś będzie chodzić w betonowych :p

  #57224 Reply
  Pajęczanin
  Gość

  Pewnie te problemy mają z paleniem cwaniaki z bloków, którzy nie widzą jaki obszar obrzucają „sanitarnym” kominem ciepłowni. I jeszcze zatrudnieni „na państwówce”, bo prywatnie nikt dwóch lewych rąk nie zabrudzi. Smog to był Śląsku za Gierka. Teraz po wyrzuceniu prawie całego przemysłu przeszkadza to, że ludzie SAMI wytwarzają sobie energię? Może „pajęczański alarm smogowy” zainteresuje się uprzemysłowionymi rejonami Niemiec???

  #57226 Reply
  Jan
  Gość

  Pajęczanin, nie jestem ani cwaniakiem, ani z bloków, ani na państwówce. Ale nie podoba mi się, że sąsiad obok puszcza kilka razy dziennie z komina ciemnożółty gęsty obłok. To przestępstwo. Nie lubię przestępców.

  #57235 Reply
  Malgosia
  Gość

  g22 jesteś gnida która pali śmieciami w piecu!

  #57236 Reply
  Krzysztof
  Gość

  Jak można dyskutować na forum , jak znaleźć sensowne wyjście – jeżeli sa takie obraźliwe wpisy. Proszę o powstrzymanie się z takimi wpisami. Do meritum – z paleniem w piecach w Pajecznie ( i innych miasteczkach i wsiach) to jest u nas tragedia. Te wszystkie wdychane przez nas trucizny to w nieodległej przyszłości nowotwory. Nie możemy patrzeć na koniec własnego nosa , musimy także myśleć o przyszłości. Kiedyś miałem takie zdarzenie – w Niwiskich Dolnych w noc świętojańską wsiowym zwyczajem palono opony. Zareagowałem bardzo kategorycznie łącznie z trzymaniem palca na przycisku na numerze 997 . Poskutkowało . Ale kto chciał palić opony ? Nie wieśniaki ale mocne bisnesemy z Pajęczna. Zgłaszam także na policję wszystkie te złe dymy . Nie traktuje tych zawiadomień jako donosy ale jako obywatelski krzyk rozpaczy . I na koniec – zwracajcie uwagę najbliższym ,może i sobie także – na to co wrzucacie do pieca.

  #57239 Reply
  Ninja
  Gość

  Proponuję robić zdjęcia pustych trucicieli i wklejać tutaj.
  Zdjęcie z wczoraj, ogromny smród, mleczny dym, palą tam włosami i plastikiem

  Zadymiona alejka

  #57240 Reply
  borys
  Gość

  ninja to akurat pan K…….ten od 1……..zgów ,chłop ma tyle kasy że głowa mała a jest zwykłym dziadem

  #57268 Reply
  Karolina
  Gość

  Tak zdjęcia to dobry pomysł ale ci co palą pewnie nic z tego sobie nie robią!
  Potrzeba komórki w GMINIE TAK W GMINIE ! TROCHE PRZEWIETRZYĆ KORYTARZE BO NIEDŁUGO NIE BEDZIE MIEJSCA W POKOJACH TAK SĄ MOCNO OBSADZONE KADROWO I WYSŁAĆ W TEREN NIECH ONI ROBIĄ ZDJĘCIA PRZECIEŻ NIEDAWNO GMINA KUPIŁA DOBRY APARAT!

  #57338 Reply
  przemek
  Gość

  może najpierw łatwiej porozmawiać z sąsiadem ?

  #57342 Reply
  Karolina
  Gość

  Ciekawe ! Porozmawiać z sąsiadem …. zależy jakiego ma sie sąsiada!!! Są tacy że jego piec jego palenie i nic Przemku nie poradzisz … no chyba że prawo sie zmieni a PIS szybko zmienia prawo i może tutaj też coś zrobi…

  #57536 Reply
  Michał
  Gość

  Dlaczego nic nie robi się żeby poprawić powietrze w Pajecznie

  #57592 Reply
  Radek
  Gość

  Witam,mieszkam w Strzelcach W. u nas nie lepiej smród taki że zwymiotowac idzie.Ubranie śmierdzi a o otwarciu okna mozna zapomniec:(
  Mpoge Wam podesłąc fajny link:

  Jak spalać węgiel i drewno efektywnie i nieuciążliwie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 35)
Odpowiedz do: Cholerne palenie!!!
Twoje informacje