R e k l a m a

Chwila refleksji i czas na podsumowanie.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Chwila refleksji i czas na podsumowanie.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #77462 Reply
  zaniepokojona
  Gość

  Chwila refleksji i czas na podsumowanie.
  Najpierw zwrócę się do Pana Tokarskiego, Panie Burmistrzu podziwiamy Pana (tak podziwiamy, bo jestem wyrazicielką sporej społeczności), życzymy wygranej. Trzymamy kciuki.
  A teraz refleksja, już moja, osobista. Obserwując wpisy, szczególnie tych ziejących jadem, mam pytanie. Jakie macie programy, co macie do zaproponowania swoim wyborcom? Czy tylko obelgi, pomówienia i jad, jad i jeszcze raz jad? Czy tak wam zalało mózg, że nie pomyśleliście o konsekwencjach? Przykład Działoszyna, sprawa jest w sądzie, w trybie wyborczym – i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że dalszy ciąg będzie w sądzie karnym. To samo powinni zrobić Wójtowie Rząśni i Sulmierzyc oraz Burmistrz Pajęczna.
  W związku z tym, że jestem mieszkanką Gminy Rząśnia, mam pytanie do kontrkandydata Wójta, a mianowicie do pana Szatana. Czytając pański program nie znalazłam niczego nowego, po prostu proponuje pan wszystko to, co Wójt Stolarczyk, no oprócz jednego, cytuję z pańskiego programu „- znalezienie zainteresowanych zagospodarowaniem budynków po szkołach w Białej i Stróży”. Wychodzi na to, że nie ma pan pomysłu jak zagospodarować mienie gminne, dodam, że zabytkowe. W związku z tym mam pytanie. Skoro nie jest pan zainteresowany tymi budynkami (przypomnę gminnymi) i szuka pan zainteresowanych ich zagospodarowaniem, czy to znaczy, że chciałby pan sprzedać te budynki? I pytanie do Mieszkańców Białej i Stróży. Drodzy Mieszkańcy, co Wy na to? Czy na pewno Wam o to chodzi?
  Na koniec wpis z Facebooka z dnia 16.10.2018, godz. 18:45 i moje pytanie. Czy nasze dane osobowe są bezpieczne w państwowych instytucjach? Kto ma dostęp do tych danych? Co na to przepisy RODO?
  https://www.facebook.com/search/str/zdzi%C5%9Blaw+%C5%82akomski/keywords_search
  Zdziślaw Lakomski
  40 min •
  Kim jest Wójt Stolarczyk. Fakty. Usiłował wyłudzić w 2007 r. od ARiMR płatności w taki sposób ,że we wniosku podał dla ONW 5,45 ha a kontrola ustaliła , że winien wystąpić o 3,68 ha. We wniosku podał również działkę, którą kopalnia odkupiła od Pana Stolarczyka. ARiMR nie dała się oszukać.Na ten temat kopalnia wydała zaświadczenie o ugodzie. Gdyby ugoda była nie potrzebne było by zaświadczenie. Mimo zaświadczenia i odwołania się SKW ŁOR ARiMR zatwierdził kontrolę i nie uznał odwołania.
  https://www.facebook.com/zdzislaw.lakomski.3

  #77503 Reply
  Anatol
  Gość

  Szanowna Pani. Myślę, że żaden szanujący się włodarz (ani Orzeszek ani Stolarczyk) nie będzie się zniżał do poziomu autora tego wpisu tzn Zdzisława Ł. Jeśli zna Pani kogoś z Białej to opowiedzą Pani o tym „super-gospodarzu” co daje rady innym a większość odpowie że wystarczy zerknąć na jego podwórko wrastające krzewy w wejście do „budynku” leżący kosz, walący się płot no i stare swetrzysko na płocie obok którego wisi baner. Każdy kto go zna wie, że nie skalał się żadną pracą a jedynym jego zajęciem jest intryga i knucie przeciw innym. Ja akurat go nie potępiam a bardziej mu współczuję bo tak naprawdę jest wykorzystywany przez innych cwanych kandydatów do stosowania wypowiedzi które im nie przystają bo narazili by się wyborcom a tak naprawdę za jego plecami mówią o tym że musi się myć bo nie mogą wytrzymać tego zapachu. Może liczy że oni go na zimę przygarną. I to jest przykre bo wybory miną a oni pozostawią go samego. To czy nasze dane są bezpieczne i kto temu Panu je przekazał pewnie powinny wyjaśnić odpowiednie organy. Przecież wpisów tego Pana nikt poważnie nie traktuje.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Chwila refleksji i czas na podsumowanie.
Twoje informacje