R e k l a m a

Chyba zwariowaliśmy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
 • Autor
  Wpisy
 • #81682 Reply
  Antoni
  Gość

  Czytam wasze komentarze typu afery, zadłużenie. bogacze, ale to już było. Mieliśmy to samo ( afery, zatrudnianie swoich zwolenników wraz z dobrze płatną pracą) przez ostatnie kilkanaście lat. Być może dlatego, że w naszym prowincjonalnym miasteczku takie możliwości „władzy” zdarzyły się pierwszy raz ( być może drugi) Sam nie wiem na kogo obecnie bym głosował, ale gdy czytam posty zwolenników dwóch partii to wydaję mi się, że wszyscy zwariowali. Każdej z tych partii zależy na tym, aby eliminować kolejnego przeciwnika i zastać tylko z jedną na starcie wyborczym. Tak , że wasze namiętne komentarze są śmieszne. Moi drodzy rozsądek i myślenie są to najważniejsze rzeczy, w które wyposażony jest ludzki mózg. Nie koniecznie dobra praca w Urzędzie dla dobrze wykształconych musi dawać bezpieczeństwo oraz prace aż do emerytury.
  Pozdrawiam. Jak mówił klasyk ” myślenie jest przyszłością”

  #81751 Reply
  Ola
  Gość

  A mnie doszły sluchy ze nowy wlodarz Pajeczna zatrudnia swoich, nawet byłą uczennice. Mialy byc konkursy na nowe etaty- nic takiego nie było! Wszystko po cichu. A tak w kampanii obiecywal ze nowych zatrudnial nie bedzie.

  #81753 Reply
  atos
  Gość

  Jeszcze nie jednym nowy burmistrz wszystkich zaskoczy. Mam nadzieję że większość tego co mówią na ulicach Pajęczna nie okaże się prawdą .

  #81755 Reply
  Zbyszek
  Gość

  Wszystko bylo jednym wielkim oszustwem… ja czekam jak przyjdzie nam płacić za śmieci.

  #81792 Reply
  Win
  Gość

  Nie pisz pierdoł człowieku jak nie masz pojęcia o niczym nikt nie został zatrudniony ani zwolniony, a nowa „pracownica” to zamiana pani z sekretariatu byłego burmistrza poszła na jej miejsce a ona zostala sekretarka , nic w tym dziwnego sekretarka musi byc zaufana, a tamta czy ta posada i tak należy pod gminę

  #81795 Reply
  Michał
  Gość

  Chłopie…jak nie wiesz to tylko czytaj, a nie pisz. ZOSTAŁA ZATRUDNIONA NOWA BEZ KONKURSU…

  #81796 Reply
  Ela
  Gość

  Nowy zwalnia Panią Skarbnik…rok przed emeryturą…I po kilkudziesięciu latach pracy…To jest paranoja, żeby tak skrzywdzić ludzi…BRAK SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA…

  #81797 Reply
  Tadeusz
  Gość

  Zatrudni nową swoją koleżankę…pewnie też bez konkursu…?

  #81805 Reply
  WLODEK
  Gość

  Nie ma opcji aby zwolnic kogoś na rok przed EMERYTURĄ poczytajcie sobie KODEKS PRACY a nie siejcie tu propagandy

  #81819 Reply
  Adam w.
  Gość

  Panią skarbnik przeniósł na inne stanowisko, a na jej miejsce zatrudnił jakąś ze strzelec wielkich

  #81820 Reply
  Mar
  Gość

  A ogłoszenie o konkursie było ?:) Ach ta przejrzystość i transparentność…na każdym kroku…

  #81822 Reply
  Miki
  Gość

  Tu i tak rządzi teściowa

  #81823 Reply
  Adam w.
  Gość

  No tak….jak jest się bezpłciowym i nie ma się swojego zdania….to ktoś musi rządzić za Ciebie!

  #81824 Reply
  Bonzop
  Gość

  Takiego szkodzenia innym i msciwosci jak teraz nie było jeszcze, no może za ubecji. A nad wszystkim czuwa naczelny mściciel powiatowy. Miejmy nadzieję że nastanie kiedyś sprawiedliwość i krzywdy wyrówna.

  #81825 Reply
  Zbyszek
  Gość

  Nie ma konkursów i wszystko jest cichaczem pod stolikiem… Tak oto nowy burmistrz Mielczarek mówił o sprawiedliwości, jawności i oficjalnym zatrudnianiu. No i najważniejsze… szacunek drugiego (nie mówię już o tym, że szacunek do starszych)… chcieliście zmiany to macie, byle jaka, ale zmiana… żal pajęczna i ludzi.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Chyba zwariowaliśmy
Twoje informacje