R e k l a m a

Chyba zwariowaliśmy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #81682 Reply
    Antoni
    Gość

    Czytam wasze komentarze typu afery, zadłużenie. bogacze, ale to już było. Mieliśmy to samo ( afery, zatrudnianie swoich zwolenników wraz z dobrze płatną pracą) przez ostatnie kilkanaście lat. Być może dlatego, że w naszym prowincjonalnym miasteczku takie możliwości „władzy” zdarzyły się pierwszy raz ( być może drugi) Sam nie wiem na kogo obecnie bym głosował, ale gdy czytam posty zwolenników dwóch partii to wydaję mi się, że wszyscy zwariowali. Każdej z tych partii zależy na tym, aby eliminować kolejnego przeciwnika i zastać tylko z jedną na starcie wyborczym. Tak , że wasze namiętne komentarze są śmieszne. Moi drodzy rozsądek i myślenie są to najważniejsze rzeczy, w które wyposażony jest ludzki mózg. Nie koniecznie dobra praca w Urzędzie dla dobrze wykształconych musi dawać bezpieczeństwo oraz prace aż do emerytury.
    Pozdrawiam. Jak mówił klasyk ” myślenie jest przyszłością”

    #81751 Reply
    Ola
    Gość

    A mnie doszły sluchy ze nowy wlodarz Pajeczna zatrudnia swoich, nawet byłą uczennice. Mialy byc konkursy na nowe etaty- nic takiego nie było! Wszystko po cichu. A tak w kampanii obiecywal ze nowych zatrudnial nie bedzie.

    #81753 Reply
    atos
    Gość

    Jeszcze nie jednym nowy burmistrz wszystkich zaskoczy. Mam nadzieję że większość tego co mówią na ulicach Pajęczna nie okaże się prawdą .

    #81755 Reply
    Zbyszek
    Gość

    Wszystko bylo jednym wielkim oszustwem… ja czekam jak przyjdzie nam płacić za śmieci.

    #81792 Reply
    Win
    Gość

    Nie pisz pierdoł człowieku jak nie masz pojęcia o niczym nikt nie został zatrudniony ani zwolniony, a nowa „pracownica” to zamiana pani z sekretariatu byłego burmistrza poszła na jej miejsce a ona zostala sekretarka , nic w tym dziwnego sekretarka musi byc zaufana, a tamta czy ta posada i tak należy pod gminę

    #81795 Reply
    Michał
    Gość

    Chłopie…jak nie wiesz to tylko czytaj, a nie pisz. ZOSTAŁA ZATRUDNIONA NOWA BEZ KONKURSU…

    #81796 Reply
    Ela
    Gość

    Nowy zwalnia Panią Skarbnik…rok przed emeryturą…I po kilkudziesięciu latach pracy…To jest paranoja, żeby tak skrzywdzić ludzi…BRAK SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA…

    #81797 Reply
    Tadeusz
    Gość

    Zatrudni nową swoją koleżankę…pewnie też bez konkursu…?

    #81805 Reply
    WLODEK
    Gość

    Nie ma opcji aby zwolnic kogoś na rok przed EMERYTURĄ poczytajcie sobie KODEKS PRACY a nie siejcie tu propagandy

    #81819 Reply
    Adam w.
    Gość

    Panią skarbnik przeniósł na inne stanowisko, a na jej miejsce zatrudnił jakąś ze strzelec wielkich

    #81820 Reply
    Mar
    Gość

    A ogłoszenie o konkursie było ?:) Ach ta przejrzystość i transparentność…na każdym kroku…

    #81822 Reply
    Miki
    Gość

    Tu i tak rządzi teściowa

    #81823 Reply
    Adam w.
    Gość

    No tak….jak jest się bezpłciowym i nie ma się swojego zdania….to ktoś musi rządzić za Ciebie!

    #81824 Reply
    Bonzop
    Gość

    Takiego szkodzenia innym i msciwosci jak teraz nie było jeszcze, no może za ubecji. A nad wszystkim czuwa naczelny mściciel powiatowy. Miejmy nadzieję że nastanie kiedyś sprawiedliwość i krzywdy wyrówna.

    #81825 Reply
    Zbyszek
    Gość

    Nie ma konkursów i wszystko jest cichaczem pod stolikiem… Tak oto nowy burmistrz Mielczarek mówił o sprawiedliwości, jawności i oficjalnym zatrudnianiu. No i najważniejsze… szacunek drugiego (nie mówię już o tym, że szacunek do starszych)… chcieliście zmiany to macie, byle jaka, ale zmiana… żal pajęczna i ludzi.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Reply #81797 in Chyba zwariowaliśmy
Twoje informacje