R e k l a m a

Co dalej z nowymi mieszkaniami w Pajęcznie?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co dalej z nowymi mieszkaniami w Pajęcznie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 39)
  • Autor
    Wpisy
  • #83041 Reply
    Paweł
    Gość

    Chciałem się dowiedzieć czy można się jeszcze zapisać na kupno mieszkania. Do Krupy nie można się dodzwonić, albo ma wyłączony tel. Wie ktoś szczegóły? Jakie będą dostępne mieszkania i ceny za metr? Garaże podziemne?

    Dzięki z góry za info.

    #83043 Reply
    rozbawiony
    Gość

    Zapłacił byś komuś z góry za mieszkanie do którego nie można się dodzwonić baaa nawet nie zostały jeszcze nawet wybudowane gratuluję toku myślenia 😂😂

    #83047 Reply
    Pusia
    Gość

    Udany jesteś :-). To ze nie mozna sie do goscia dodzwonic to zadna nowosc. Moja rada? Daj se Pan spokuj z tym interesem 😉

    #83069 Reply
    Paweł
    Gość

    Nie rozumiem tej krytyki… pytałem tylko czy ktoś takowe informacje posiada. Nie wspomniałem, że od razu będę robił komuś przelew za mieszkanie widmo 🙂 Za wszelkie konstruktywne odpowiedzi z góry dziękuję 😉

    #83070 Reply
    radca
    Gość

    nikt ciebie nie krytykuje tylko sobie zadaj pytanie czy jest sens robić z kimś interes skoro nie można się dodzwonić lub ma wyłączony tel

    #83071 Reply
    Paweł
    Gość

    Liczyłem na kogoś kto się podzieli informacjami, które Krupa podał na spotkaniu (odbyło się więc chyba to nie ściema ). Nie mogłem na nim być, więc siłą rzeczy nie wiem czy nadal się interesować tą ofertą. Chciałem poznać konkrety…

    #83072 Reply
    Andrzej
    Gość

    To uczciwy człowiek, trzy bloki wybudował, 150 mieszkań sprzedał i nikt nie ma zastrzeżeń…może jest na urlopie. Spokojnie.

    #83073 Reply
    King
    Gość

    Na tym forum takich informacji nie uzyskasz. Pajeczno w 95% to wieśniaki, siła od pługa oderwane. A tutaj wylewają tylko żale i obrażają. Pokazują jakimi sa nieudacznikami. Zawiść aż kipi.

    #83081 Reply
    realista
    Gość

    King to co robisz na tym forum ?? przeprowadź się do innego miasta….Andrzej jeśli jest uczciwy to by nagrał chociaż wiadomość na sekretarce że jest na urlopie lub poinformował by o tym na jakimś spotkaniu ja bym nie robił z kimś interesu kto nie odbiera telefonu

    #83088 Reply
    Paweł
    Gość

    Widzę, że dyskusja zmierza w złym kierunku. Tu chodzi o podanie pewnych informacji, a nie obrażanie się wzajemnie, bądź szerszej grupy ludzi. Jeśli Krupa nie odbiera telefonu to może już nie przyjmuje więcej chętnych??? Na spotkaniu były ponoć zapisy? Co to mieszkania ” na kartki” ? Zero inf. w necie, żadnych projektów, metraży mieszkań, cen ani inf. o rozpoczęciu i zakończeniu budowy etc. A może to budowa na ” zamówienie ” ? Trzeba wpłacać zadatek ( zaliczkę ) ?
    O takie inf. mi chodzi.
    Pozdrawiam, Paweł

    #83091 Reply
    KING
    Gość

    Nie jestem z Pajeczna i jestem szczęsliwy,ze nie musze miec juz nic do czynienia z tym grajdołem. Czytam od czasu do czasu komentarze na tym forum i spokojnie z duzym % moge stwierdzić to co napisalem wyzej!

    #83099 Reply
    Pusia
    Gość

    To jak KING nie jestes stad to paszoł wont! I nie udzielaj sie. A co to tego Krupy to z nim zawsze utrudniony kontakt. Byc moze ktos juz wplacil zadatek i hulaj dusza 😉

    #83101 Reply
    Andrzej
    Gość

    Chamstwo pajęczańskie … słoma z butów…

    #83103 Reply
    bilecik
    Gość

    Andrzej to przeprowadź się tam gdzie niema chamstwa

    #83110 Reply
    KING
    Gość

    Kazdy ma prawo do wypowiedzi! wiec mozesz mnie cmokn.ąć Pusia

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 39)
Odpowiedz do: Reply #83070 in Co dalej z nowymi mieszkaniami w Pajęcznie?
Twoje informacje