R e k l a m a

Co dla powiatu zrobił Lewera przez 100 dni za które brał pieniądze??

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co dla powiatu zrobił Lewera przez 100 dni za które brał pieniądze??

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 52)
 • Autor
  Wpisy
 • #83905 Reply
  serdel z kwasu
  Gość

  Jak w temacie, przytulił ponoć prawie 30 klocków więc może się pochwali co zrobił dla Pajęczna. Chodzi o czas wypowiedzenia umowy zastepcy burmistrza który trwał 3 miesiace. Czy taki dobry samarytanin, taki co wytyka wszystkim błędy, dobry sędzia jak to o sobie mówi coś zrobił dla Pajęczna w tym czasie gdy wyciągał kasę z kieszeni podatników??

  #83906 Reply
  zrbi
  Gość

  brał kasę z gminy Pajęczno a nie z powiatu, no ale w sumie to prawda. Wynagrodzenie powinno być za pracę a czy Lewera coś w tym czasie zrobił??

  #83907 Reply
  Acta 2
  Gość

  No co jakoś teraz POlityczne trole milczą nabrali wody w ustach czemu tutaj nie są tacy aktywni bohaterzy tfuuuu POtrafią tylko szczekać donosić i głosować za rezolucją dla Polski

  #83908 Reply
  greg
  Gość

  Serdel z kwasu to wziął czy nie bo ponoć to o każdym można napisac

  #83909 Reply
  Magik
  Gość

  O czym ty piszesz. A co przez 100 dni zrobil doświadczony zarzad powiatu? Bo jeśli każdy ma dobra pamięć to vice starosta i członek zarządu pan kabareciarz byli w PSL i czemu ich nie pytasz co to się wydarzylo w wydziale komunikacji u ich partyjnego kolegii?!? Ze teraz jest prawie MILION ZLOTYCH do „oddania”?!

  #83911 Reply
  kamieni kupa
  Gość

  A o ile dobrze pamiętam to z kim ci kabareciarze z PSL byli w koalicji przez 8 lat i tworzyli ten cyrk POd zmienioną nazwą EPJ teraz się zwią KE śmiechu warte z tymi nazwami jutro pewnie znowu się będą nazywać inaczej 😀😀

  #83931 Reply
  serdel z kwasu
  Gość

  Przecież wszystkim wokoło wiadomo że przez 3 miesiące rządów obecnego burmistrza Lewera był jego zastępca gdyż Tokarski tak mu skonstruował umowę by nie mógł zostać zwolniony wcześniej jak z 3-miesięcznym wypowiedzeniem zatem skoro Lewera oborońca ludu, wytykacz błędów przez 3 miesiące brał 7 tys plus dodatki za pracę jaki zastępca to czy w tym czasie coś dla gminy i miasta Pajęczna zrobił czy tylko doił bezwstydnie kasę??

  #83948 Reply
  lucy
  Gość

  jak kandydował do powiatu to miał walczyć o drogi jak zostanie radnym.szesć sesji odbyte ,ani raz gęby nie otworzył w tym temacie.następny Borgul .EPJ =dno

  #83949 Reply
  Ziuta
  Gość

  Uczył pisiorow samorządowej roboty, to mało. Powinien brać więcej.

  #83956 Reply
  państwo teoretyczne
  Gość

  Może więcej niż 6 tysięcy bo za mniej to pracuje złodziej lub idiota

  #83957 Reply
  Janek
  Gość

  Dlatego pisiory grabią po 50.

  #83990 Reply
  państwo teoretyczne
  Gość

  Ty Janek będziesz za to grabił do 67 roku życia

  #84903 Reply
  kuń z lewerą
  Gość

  czy ktoś coś wie??

  #84905 Reply
  RTD
  Gość

  Nie czepiam się, ale widać już co robił. Pozytywnie oceniono wniosek na fotowoltaikę który on nadzorował 😌

  #85189 Reply
  pita
  Gość

  ten co go wycofano i gdyby nie obecna władza to nic z tego nie było czy ten na piece co zbierali kasę a za to zrobili targi końskie i kasa przepadła??

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 52)
Odpowiedz do: Co dla powiatu zrobił Lewera przez 100 dni za które brał pieniądze??
Twoje informacje